bugün

Çişi gelen bir adamı boş araziye saldığınızda ağaç görene kadar çişini tutup ağacın gövdesine işer buda demek oluyor ki insanlar maymunlardan değil köpeklerden gelmiştir.
cevabi bulunamayan sorunsaldir.yuruyerek desen cok yorar,taksi desen cok yazar.
teoriyi götünden anlamış insan söylemidir.
bir kere insan maymundan gelmez, atası maymunla ortaktır denir. yani en basit iskelet sisteminin benzerliğinden tut.
tek bir atadan gelen milyonlarca tür, milyonlarca yılda evrimleşmiş bugünkü halini almış der.
insanların hepsi aynı grupta yani ata aynı diyelim. ama hepimiz farklı farklıyız. çekiğimiz var, sarısı, siyahı, beyazı daha neleri neleri var.
hepimiz farklı farklı türüz, ama aynı atadanız.
balkan insanının atası farklı, sarı ırk denilen ortadoğu insanınınki farklı gibi. ama aynı ailedeniz. hani sen süt ben süt dilimi misali. mantık buna dayanıyor. ister reddet, ister kabul et. ancak öne sürülen teoriyi götünden anlama be kardeşim kulaktan dolma bilgilerinde.
bilim diz çöktü ağlıyo şu an. bilmeyen yorum yapmasın sorun ortadan kalksın. boku çıkıyor yoksa.
ulan hep ayni yobaz müslim zırvasını görüyoruz burda. adem ile hava masalına inanan salaklardan daha iyidirler.
Müslük Zırvası.

Pis Araplar...

Yazık...
madem insanlar maymundan geldi, o zaman şimdiki maymunlar neden insan olmadı?
darwin'e baba diyen adamdır.
ademden geldiğini sanan dogma esiri insandan zekidir.
(bkz: gorillaz)
evrim teorisini kicindan anlayan gerizekalidir... Insan maymundan gelmemistir, atasi ortaktir...
genelde komünist olarak türerler.
insanın %70 inin su olduğunu düşünürsek insan maymunden değil karpuzdan gelmiştir.
(bkz: yaratıcı tekamül)
maymundan gelmediyse bile gideceği kesindir.
bilimsel olgularla açıldığı andan itibaren zicklenecek başlıktır. böyle cahil cahil entrylerle bir yere varmaz. bilinmiyorsa konuşulmamalıdır.
yaptığı davranışlar sonucunda kendisine hak verdigim insan tipi.
aptal ve bilgisizdir. maymundan değil, maymunla ortak atamız olan primatlardan evrildik efenim. bunu o boş beyinlerinize sokun artık.
Kendi için öyle düşünüyorsa yapacak birşey yok! Ben maymundan gelmedim!
eğer bu düşünceye karşı olsaydım şunu derdim:

insandan geldiğini sanan maymundur bu insan. vsvs.

ama demiyorum. kendime hakaret eder miyim hiç? *
maymundan geldıgımızı sanmıoruz cunku maymundan geldıgımızı bılıyoruz.
aslında maymunun ta kendisi olan insan.
Bilimin ışığında gerçekleri arayıp,bilimin açıklamalarına güvenip, hiç görüp bilmediği sadece hurafelerle anlatılara inanmayan ve her dinde farklı olan varoluşa körü körüne inanan deil, mantıklı olup bilmi açıklaması olana inanan aydın insandır.
çamur insanların ensest ilişkileriyle bugünlere gelmeyi kendine yedirip,maymundan gelmeyi yediremeyen insanların kuyruk* acısıdır.
Maymun kimden geldi, o zaman . Sorusunu sorulması gereken insan.
anaokulu seviyesindeki bilimsel argüman.
maymundan geldiğini sanan insan olduğunu sanmıyorum varsa da o onun sorunu.
evrim teorisini savunan insanların, bazı üstün zekalılarca insan soyunun maymundan geldiğini savunduğunu sanmalarının sonucu olan çıkarsama.
neyse, maymunlarla akraba olmak da sorun değil, tek hücreliler de,
sorun insan olabilmek de.