bugün

maviye boyayan herkese mi yakışıyor, yoksa yakışacağı için mi maviye boyatılıyor çözemediğim fakat boyatan herkese de bir o kadar yakışan (kızlara) saç rengidir. Marjinallikten daha çok yüze bir masumluk katan bir renktir. Tabi her insanın düşüncesi farklı olabilir, bu benim düşüncem.
eskiden gayet sevimli olurdu, tek tük böylesini görürdük, marjinallikten ziyade renk ve zevk meselesi idi. Şimdi artık gördüğüm yerde kusasım geliyor. Boyatan tipler belli, arıza, hdp'ye oy veren tipler.
Şimdi de gri saç çılgınlığı var ve ikiside müthis.
Benim gördüklerim inanılmaz bakımsız paspal ve dağınık duruyor.arkadas madem saçını maviye boyicak göt var.o zaman adam gbi bak şu saçına adam gbi şekil ver.midem bulanıyor.ha bi de tabiki bu ülkede özgürlük var ama beyaz tenli ve açık renk kaşa sahip arkadaşlar yaparsa belki görsel çöplük olmamış olur.cidden dikkat edelim.yakışanı yapalım.
ben basit buluyorum.saçın bir güzelliği olmadığı gibi hanımefendiliği de yok.
Mor saç çılgınlığı yapmayı düşünmüyor değilim. Ama herkes yapmasın lütfen. Yakışan var yakışmayan var.
Gereksiz ve bir marjinalligi kalmamış ezik kezban çılgınlığıdır.yersen
Ben 2010 yılında boyatmıştım, herkes beni erasmusla Türkiyeye geldim zannediyordu ayıptır söylemesi bende pek Türk tipi yok da.*

Ama şimdi her kim ki saçını maviye boyatır, kezbandır, buraya da yazdım sözlük.