bugün

masum bir ilk gençlik öpücüğüyle başlayarak yavaş yavaş şehvetin pençesine kapılan sevişme türü.

en çok (biz) erkekler tarafından uygulanan bir yöntemdir.

kulağa fısıldayıp, ardından kulek memesine üfürmeler, edepsiz dil hareketleri, ordan boyuna doğru, derken omuzlar... ( tamam yeter! ) sonra zaten zavallı kız o dakika savunmasız hale gelmiştir. biz erkekler, masum bir öpücükle durmayı bilmeyiz.
eğer bunu becerecek romantik kapasiteyi kendinizde göremezseniz, alternatif olarak masum bir tacizle de başlatabilirsiniz sevişmeyi.
Ben, sen, o, biz, siz, onlar ın oluşumunu sağlayan başlangıç. Herşeyin başlangıcı masumdur, şeytan da önceleri melekti...
sözkonusu mâsum öpücükten sonra, öpücüklerin şiddetini artırması ile "geliyorum" sinyalleri veren sevişme şeysidir. kişiler giderek agresifleşir. "muah muah" sesleri duyulmaya başlar. daha sonra öpüşmee eylemi alan değiştirir falan...öyle gider...
temel ile dursun sahilde deliler gibi sevişiyorlarmış. güvenlik gelip ayırmış ve sormuş:
- siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz sahilin ortasında
+ şey dursun dalgalara kapıldı. boğuluyordu. karaya çıkarttım.
- eee
+ nefes almıyordu, suni solunuma başladım.
- bizim gördüğümüz suni solunuma hiç benzemiyordu.
+ herşey öyle başladı ya zaten.
öpücükle başlarsa kesin devamı gelecek olaydır. sonu yoktur.
masum bir öpücükle başlamayan sevişmeden daha az şiddetli olanıdır. performansa göre her iki yolda denenebilir.
hırsızlık bir dilim ekmekle orospuluk bir kere öpmekle başlar...
- masum bi öpücük anlayışın bu mu hilmi? aynı anda hem yanağımı hem kulağımı öptün!
+ dudaklarım büyük yavrum, elimde değil.
masum bir elele tutuşmayla başlayan sevişmenin bir adım ötesidir.
erkeklerin en küçük başlangıcıdır. Çoğu kız bunun farkında değildir ama zamanla tuzağa düşerler. tabi erkek sevmiyorsa.
(bkz: uu beybi bende bir hareketlenme oldu)
sadece sevişilip kaşık şeklinde uyunur ya hani, o ne kadar güzel bir huzurdur.
adım atmadan koşulamaz.
olası sonlarından birisi, kafada kurulan "naptık lan biz?" cümlesidir.