bugün

ciao signore;

doyumsuz bi gaydir efendim. uzun bi oklavadan bahsediyoruz ne de olsa(!)

uğur benim liseden arkadaşımdı. tımbıl tımbıl sallanan bi göbeği ve arkadan onu takip eden iğrenç, devasa büyüklükte bi poposu vardı. zayıflamak için hap ve ne olduğu belirsiz çeşitli maddeler kullanırdı. bu kullandığı maddeler onu hep hastanelik etmişti fakat şişko uğur bunları bırakmakta zorlanıyordu. çünkü, bağımlısı olmuştu. kızların dikkatini çekmek için zayıflamak istemişti hep ama bi türlü zayıflayamamış ve kızlar ona güzel yaklaşımlarda bulunmamıştı. bu da onu kahrediyordu... kızların ilgisizliği onu düpedüz kahrediyordu! uğur bir gün ağlayarak, o şişko, sanki ağzında lokma varmış gibi duran yanaklarından akan gözyaşları ile birlikte " kızlar benden hoşlanmıyor sevimli! ne yaptıysam hoşlanmıyorlar... zayıf değilim diye oluyor bütün bunlar biliyorum ama bende böyleyim napabilirim. bazı erkek arkadaşlarım popoma şaka maksatlı vururken zevk aldığımı hissettim. kızlar bana ilgi göztermiyor ama onlar bana ilgi gösteriyor sevimli! anlayabiliyor musun? erkeklerin ilgisini koca popomla çekmeyi başardım. bu sebeple gay olmaya karar verdim sevimli. evet... evet, gay olacağım." diyerek, gözyaşıyla sulanmış olan gözleri birden gülmeye başlamıştı. aman allah'ım bu şişko uğur neler söylüyordu böyle?..

dombişko o zamandan sonra gay olmuştu. spor salonlarına gidip kilo vermeye çalışıyordu. gay olması zayıflamayacağı anlamına gelmiyordu. ve de bi erkek arkadaşı olmuştu uğur'un... gay sevgililer! dombişkonun sevgilisi tatile çıktığı için o gün bana gelip, spora birlikte gitmemiz için ricada bulundu. ben de kırmayıp onunla yarın spora gideceğime söz verdim. ertesi sabah uğur kapıma dayandı "sevimliiiii! huuu huu! hadi spora gidelim, gel çabuk." diye söylenerek, narin kapıma eziyet ediyordu resmen. sanki duyu organlarımdan birisi olan işitme duyum tarafından bi özrüm vardı da "kütt küüt!" diye tekmeliyordu kapıyı sesli, fazla sesli bir şekilde. nihayet aşağıya indim ve kapıma yapmış olduğu eziyet sona erdi. kapıya indim fakat uğur'un elinde bi oklavanın olduğunu farkettim.

" ne yapacaksın dom (dombişkonun kısaltılmışı) o oklavayı?"
" bel inceltme hareketi yapacağım şekerim. ahh, gösteririm sana spor salonunda lolipopum."

ıyyyk, gay olduktan sonra bu uğur'un konuşmaları bana çok zıt geliyordu. spor salonunda o kadar alet dururken, onun oklavayla hareket çalışması beni şaşırtmıştı doğrusu. spor salonuna geldiğimizde içeride kimse yoktu. sadece ben ve dombişko uğur vardı. "bak şimdi ne yapacağım oklavayla." diyerek o koca kıçını sallandıra sallandıra oklavayı almaya gitti. oklavayı omuzlarına aldı ve iki eliyle tuttu. bacaklarını omuzlarının hizasında açarak, belini bi sağa bi sola hareket ettirdi. "buna bel inceltme hareketi diyorlar şekerim." deyip, yaptığı harekete devam etti. ben de üstümü değiştirmek için kabine gitmiştim. döndüğümde birde ne göreyim! aman allah'ım! bu dombişko, yere yüzüstü bir şekilde yatmış, oklavayı o koca anüsüne sokuyordu. birden oklavanın yarısını soktuğunu farkettim. "ne yapıyorsun be manyak?" diye cümle çıktı ağzımdan. "sanırım kaldım böyle, zevk alacağımı düşünmüştüm. yardım et bana! canım acıyor! ouuuwwwww!" diye acılar içinde kıvranıyordu dom. o oklavayı ellemek istemiyordum fakat uğur'un acı çektiğini görünce dayanamayıp, oklavaya dokundum. canını acıtmayacak bir şekilde anüsünden dışarıya çıkarttım. aslında bu çektiği acı ona müstehaktı. oklavayı çıkarttıktan sonra iğrenmiş bir vaziyette -ki gerçekten iğrenmiştim- oklavayı yere attım. "neden yaptın bunu?" diye sordum dom'a. "canım çekti. oklavanın uzunluğu, ne bileyim beni tahrik etti. o yüzden...". ahh, bu salak oklavanın uzunluğundan tahrik oldugunu söylüyordu, delirmiş olmalıydı. anlamış gibi yaparak başımı salladım ve onu orada bırakıp evime gittim. anlamış gibi yapmıştım çünkü hiçbir şey anlamıyordum. bi insan -akıllı bi insan- neden oklavadan tahrik olur ki? fazla düşünmemeye gayret ettim ve dom'un bana yaşatmış olduğu iğrenç dakikaları hafızamdan silmeye çalıştım...

ouf, dom tam bi skandaldı efendim... anlatabiliyor muyum ? skandal!

edit: "neden pipisine mastürbasyon yapmıyor?" diye soracak olursanız efendim; bu gay aktif değil, pasif. bilmem anlatabildim mi?

per discutere...
eee sonuçta adam hamur açıyor diye düşündürten eylem. *
Poposundan girip ağzından çıkmasını istediği bir nesne ararken oklavayı bulmuş gaydir. Akıllıdır.
Aynı oklavayı hamur aÇarken kullanmaması temenni edilen Kişi.
bazı heteroseksüel faşolara kapak olmuş harika olay.

tipe bak. tam faşist.
saygı duyulası göte sahip gaydir.

- saygılar ağbi...
bu gay kalem gibi sıçar muhtemelen. kibardır çünkü.