bugün

mastürbasyon ve seks üzerine kurulmuş bir hayattır. yahut başka bir bakış açısıyla şöyle de ifade edilmiş bir yerlerde:

mastürbasyon

şiir olsun, yeter; kitap olsun, yeter: yemek gibi, barınak gibi muhtacız onlara! bin kelimeye bir kelâm edecekseniz de güzel olsun. iltifat bu masanın artık tek sözüdür. edip cansever’i sevin, turgut uyar’a iman edin, dağlarca’nın bütün şiirleri güzeldir, necip ile nâzım kardeş-ayrım yapan kalleştir!

şiir olsun bizim olsun. sevelim, “sevdim!” dememiz ‘eleştiri’ olsun -kusra bakmasın ece, şiirine sevdim’den fazlasını diyemeyecek kadar ilgisizim.
isimlerimiz dergi kapaklarında, eş dost görüyor.

şiir okunmuyor, şiir okunmuyor, şiir okunmuyor. bu insanlar şiirden anlamıyor.

ansımak falan diyelim, afili dursun. sokaklar önemli değil, ev sıcak, meyhaneler güzel: yavuz sözlerimiz var, şu fuları da aşağıya atak. şairiz, şairiz, şairiz.

dergilerin kapaklarında kim varsa peygamber- biz de peygamberiz.

seks

çabucak anımsadım: zihnimizde şimşek gibi patlayan imgeler vardı bir zamanlar -göğü izlemenin en iyi yolu toprağına dayamaktır sırtını.

ben şairsem, o işçi, öbürü de şoför. sevişecek kimse yoksa ellerine muhtaçsın: sen şairsen, şu da şair, o da şair. zaten başka kimse yok.

susun! bu masadan gayrısı duymasın ne söylediğinizi.

şair okunmuyor, şair okunmuyor, şair okunmuyor. bu şairler insandan anlamıyor!

siz orda çeviri dervişleri başsız sözcüklerin gömülün içkievlerine

biz
burada
kül oluyoruz
kerem gibi ey
yana yana

siz orada intihallerine edebî kılıflar uyduranlar
siz pahalı ceketlerin reklam yüzlüleri
siz keyfine meze edenler süreya’yı
siz güleryüzlü banka çocukları

kabul: siz peygambersiniz. öykü şarap, şiir cennet. kabul: hepiniz sevilmelisiniz, birbirinizi sevmelisiniz. kabul: peygambersiniz.

lakin allah yok ve din yalan. allah yok diyorum, din yalan.
efendiler, bunu mutlaka biliniz.

http://www.direngen.net/m...r-bayrakceken-gundem.html
karşılaştırılmaması gerekir zira mastürbasyonlarımdan kötü sekslerim de var.