bugün

bizi ilgilendirmeyen lüks villadır.
Servet düşmanlığı yapmayın lan.
Saplamıyım şimdi götünüze iğnemi.
görsel
görsel
görsel

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef'in en konuşulan yarışmacısı Güzide Mertcan, eski yarışmacılardan Uğur Kardaş'ın YouTube kanalında yayınlanana programına konuk oldu. Günlerce konuşulan lüks villasından bahseden Mertcan, kimsenin bilmediği bir detayı da anlattı.

"EVi SiYASETE BAĞLADILAR"

Uğur Kardaş'a 7 milyon TL'lik lüks villasının kapılarını açan Güzide Mertcan, herkesin merak ettiği evi için şunları söyledi: "Evin neden bu kadar olay olduğunu ben de anlamadım. Bir sürühaber sitesinde çıktı ve siyasi bağlantı olduğu için olay oldu. Evi siyasete bağladılar. Buna hak veriyorum çünkü insanlar 'Helal para kazanmamış' gibi düşünüyorlar."

"TÜRKiYE'DEKi OLAYLARDAN DOLAYI 4 YILDIR EVi SATAMADIK"

"Bu ev benim tarzım değil. Biz bunu satarız diye yatırım olarak aldık. Türkiye 'de yaşanan bazı olaylardan dolayı satamadık. Bu ev bizim için çok büyük. Biz bu evi şu an 2+1 olarak kullanıyoruz. Biz bu evi 4 yıldır satıyoruz. Yarışmadan sonra olmadı yani. Yarışmadan sonra evin değeri arttı satıyoruz falan dermişim."

AYLIK AiDATI BiLE 3,500 TL

Mertcan ailesi, brüt 1000 metre kare olan net ise 650 metre olan Alkent Gold Malikaneleri'nde bulunan lüks malikanelerini bir ilan satış sitesine 8,5 milyon TL'ye satışa koydu. Güzide Mertcan'ın lüks evinin bulunduğu sitenin aylık aidatı ise 3 bin 500 TL. 10 odası bulunan evin yan tarafında ise bir helikopter pisti bulunuyor.

▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎▪︎

Kaynak: haberler.com.

☆☆☆☆☆☆☆☆

Yalanını sevsinler. O evi bir arap cep harçlığı niyetine biraz daha fazla para vererek evi her türlü alırdı senden. He he inandık. Swh.
Onu bunu bilmiyorum da bu ev islama göre yasak. Şu anki dünya ve ülke şartları ile yasak. Açlıktan evsizlikten ölen insanlar varken maalesef 7m liranı oraya yatırmak yasak senin neyin haramını helalini anlatıyorsun bize bacım. Ha helal kazandım falan diye kendi kendini kandırıyorsan da ahirette hesabını verirken görürsün helali haramı. Komşun aç aç.
Aylık aidatı bile 3 bin 500 TL MasterChef Güzide Mertcan, 7 milyon TL'lik lüks evini anlattı.

http://www.hurriyet.com.t...1417375&utm_term=post
ev tabi bir Müslüman'ın olunca rahatsız oluyor bazıları.

Sadece Evin onun olmasından rahatsızlar. Nasıl alındığı; faiz, hak, hukuk, takva gibi diğer değerler onlar için bir şey ifade etmiyor. sadece orada yaşayanların müslüman olması tek hazımsızlık sebebi.

ama mesela bir Yahudi'nin bir sabetayist'in efendime söyleyeyim bir Rum'un yahut bir kemalist'in olsaydı bu homurdanan tipler asla rahatsız olmazdı.
Bunlardaki para kimsede yoktur.

Acaba kocası kimin yandaşı.
Geçen sene Sattı 7 milyona, bahçeşehir göletin orda bi siteye taşındı çok geriden takip ediyorsunuz.

(He bu arada babası ünlü bi tesettür firmasının sahibiydi yanılmıyorsam)