bugün

Mesajlaşan hanımefendinin sizin genel kültür seviyenizin düşük olduğunu anladığından Mütevellit uyguladığı ambargo.
an itibariyle gerçekleşendir. yaşını sordum cevap vermedi. açık ve net.

edit: şimdi verdi.
Sıkılmış takamamaya başlamıştır.
kızların genel olarak uyguladığı taktiklerden birisi. şaşırılacak bir durum olmadığı gibi çeşitli testlere gireceğinizin habercisidir.

mesajlara cevap vermemek ise ilk etap.
En iyi ihtimali düşünün beyler. Belkide ölmüştür.
Masajlasiyorsa sizin mesajiniza cevap vermemesi normaldir.

işi var gücü var sizin kiytirik mesajinizla mi uğraşacak?
Mesajdır o masaj olsa duramazsınız zaten.
Fotoğraf attıysan...
masaj anında artık daha fazla rahatsız edilmek istememesinden kaynaklıdır, şüphesiz ki masajın tadını çıkartacaktır. * eğer ki mesajlaşılan kız artık cevap vermiyorsa yapılmaması gereken tek şey de "neden artık cevap vermiyorsun?" diye sormaktır. *
Uyumuştur belki.
erkekler ilk başta rahat davranır.sonra egolarını sikilmiş olarak bulursunz.
Başka birisiyle daha iyi bir muhabbete başlamıştır. Kendimden biliyorum; öyle yani. Tek farkı kız olmamam.
Mesajlasacak başka biri bulmasından dolayı yapacağı eylem.
Valla sık sık yaşadığım durum. Muhabbetim mi çekilmez nedir anlamdım gitti amk.
Babası odasına girmiş olabilir.
ayıptır.
o kızdır,önünde ki deliğin yetkisine dayanarak yapmıştır. sanane sende var mı? olmadığından bilemezsin? bizimle aynı anda kaç tane hanzo yazıyordur.
parmakları ağrımıştır.

(bkz: masajlaşan)
(bkz: mesajlaşılan kızın bir anda mesajlaşmayı kesmesi)
sabah okula veya işine gitme ihtimali olan kızdır. saatin kaç olduğunun farkında olan kızdır.
Başıma 3-4 kez geldi. Üstelik sevgilimdi lan. Aldatıldım aqü.
Cevap verdirecek kelimeler yazıldığında cevap verirdir. Tabi azgın teke degilsen.
%20 sizden elektrik alamamış ve sohbetinizi beğenmemiştir.
%80 sizden daha yakışıklı ve tatlı bir erkekle sohbete başlamıştır.

Kusura bakmayın ama bu devirde sixpacki olmayan erkeğe erkek demem. herkesten bir farkınız olmalı.

(bkz: Doğal seçilim)
(bkz: Masajlaşan)
odak noktasından çıkmışsınızdır. dert etmeyiniz. öyle monitöre bön bön bakmayı kesip yaşamınıza kaldığınız yerden devam ediniz. bir süre sonra yine mesaj atacaktır. her katil olay yerine bir kere uğrar.