bugün

gecemin öteki yüzü, rakı koy içelim be arkadaş, çok mu uzaksın sen eskişehre? herkes en uzakları seçer ve sever bir de. ama sen otur bana biraz rakı koy. masaya çıkıp dans etmeyeceğim.
maymunlar cehenneminde bana de ki, onlar seni ısırmadan sen onları yemelisin de.
ama rejimdeyim birtanem unuttun mu?
hem epey hazımsızlık problemim var.
ama rakıya yok.
rakı koy. yalnızlıgım geçsin.
ben zuhal olcay olayım sen müşfik kenter.
hem sonra bir gün tek başına yı okuyalım beraber.
sen bana siktir git de, ben sana pezevenk diyeyim.
olur öyle takma kafana de, amına koyım senin diyeyim.
olsun.
olur öyle.

trollugu bir yana asla ekşisözlükte kendimi ve seni ifşa etmeyeceğim dost yazarı.
bu kadar duygusallık yeter,hadi gömüşürüz.
baktım ki ara ara yazmaktadır. eski dosta selamımı çakarım buradan..
bugün kavun yerken az kaldı kusuyorum dediğim yazar.
(bkz: hayvan herif) *
(#1232899)
(bkz: tutmayin kucuk enisteyi) dedigim kisidir. doverken dikkat etmesi gerekir.
martıseksüeldir.Ne biliyim kuşsevicidir..Her kuşu sevebilir.
üzgün oldugunu söylerken bile kendi yazdıgım yazıyı caldıgımı iddaa eden birine döverim dedi bu yüce insan. döverim de, ne yani kendisine çok zekice yanıtlar mı vermem gerekiyor? kim koymuş bu zorunlulugu. karşısındaki insan iyi niyetli birisi olsa zaten "hacılamak" gibi tabirleri nick altına taşıyacağına gider ispiyonlar, modlar da gereğini yapar. amacı üzüm yemek değil bağcı dövmekse o başka tabii tekerleğibulanadam'ın.
kendisini yanlis anladigim icin uzgun oldugumu, hakkini helal etmesini istedim. bana doverim seni, cok pis doverim gibi ilkokul 2 . sinif ozel mesajlari atiyor; utanmadan da taciz ediyor diyor. bunu insanlara duyurmus hemen . ben o yazdi diye aciklama ihtiyaci duydum. gercek yasini bilmem ama ozel mesajda kendisi sivilceli bir ergen.
kötü taklit.
daha derin edebi ve sanatsal kaygi tasiyarak yazi yazacagini soyleyen; gun itibariyle eksi sozluk ten her gün karı sikiyorum gibi bir basligi hacilayarak; edebiyata bosalmis yazardir.
artık kavunla masturbasyondur, karının en güzel anı domaldığı andır, yok sevişirken osuran kadın gibi sığ yazılar yerine daha derin, edebik ve sanatsal kaygı taşıyarak yazı yazacak güzel insan.
eskiler beni tanır, yeniler örnek alır.
Martıları sevmesinden dolayı pierre lotti kılıklı olması muhtemel dobra yazar!*
(bkz: #3917456)
iyi nişancıyım, uçan sineği de gözünün ortasından vururum.
biraz italyan tipli oldugumdan, biraz da yapımdan dolayı arkadaşlar fiero derler.
romantik adam.
kendisine ait olan bu mahlasla sadece uludağ sözlük'te yazıyor.
yıkılmayan adam. hala ayakta.
gecmi$de kalan, ve sildiğim bütün dostlarim, arkadaslarim, asklarim, hepsinin anasini sikiyim.
umurumda olmaz bilirim, ben böyle de mutluyum. bagirmayin duymam! cagirmayin gelmem orospu cocuklari!! artik dostlarimi koruyor, dü$manlarimi sikiyorum.
kral benim.
büyük ikramiyedir herkese vurmaz (H).
ayrıca öküz gibi yakışıklı, hayvan gibi karizmatik, the fuckerman, ladykiller kişi.
altın gibi bir kalbi var.
hz muhammed in ozellikleri başlıgına girdiği "yumurtayı rafadan sever" entrysi kısa süre içinde "entry emin olunmayan bilgi içeriyor" uyarısıya silinecektir. *

halbuki başlıktaki diger entryler tamamen emin olunan bilgi, 14 asır öncesinin en kesin bilgileri...
(bkz: the man who throws bread to seagulls when in ship)
(bkz: the man who loved seagulls)
radyo uludag'da ilk dinledigim diceylerden. iki uc program sonra "bu son yayinim, gidiyorum." demisti de anlam verememistim. ardindan da sessiz sedasiz gitmisti. ama donmus. cok da iyi etmis. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar