bugün

Amerikan gençlik filmlerinin vazgeçilmez bir parçası.
Ocağın küçük gözünde meraktan yapmıştım bir kere. Olmasada olur diyecegim bir tat.
iki petibör arasına kızarmış marshmallow çok yakışır.
üzerine sıvı çikolata ile efsane olur.
üzerine sarımsaklı yoğurt da dökerseniz şahane bir bütün olacak eylem.
ben şimdi anlamadım.. marshmallov yerine shallow'u ateşe tutsak olur mu..
ağzının tadını bilmeyen amerigalıların olayıdır. sucuk gibi muhteşem bir şey varken marshmallow nedir allasen.

görsel

keşke şu sucuk ağaçları gerçek olsa be.
tadı iğrenç olan bir şeyin pişince daha da igrenclestigi ender yiyecek.
amerikan filmlerinde her kamp sahnesinin olmazsa olmaz eylemidir.

zaten marshmallow seven biri değilim ama bir keresinde denemiştim bunu. dışı çok hafif kuruyor, içiyse vıcık vıcık bir hale geliyor. bunu yedikten sonra daha çok sevmemeye başladım.
Güzeldir. Şimdi size bir tavsiye vericem. Uygulayın yayın bunu. Bir yerde gördüm. Ilk önce tavaya damla çikolataları yayın. Üstüne marshmallowları dizin. Atın fırına pişirin belli bir süre. Sonra Çıkarın. Muhteşem bir Görüntüsü oluyor. O güzelliği de petibör Bisküviyi bandıra bandıra yiyin.
genelde amerikan filmlerinde görülür hep yapmak istenilir ancak aileniz ile gittiyseniz ve babanız mangalda et varken ne marshmallowu lan diyebilir.
Bir mangal sucuğu Kızartmak değildir.
özentilik konusunda son noktadır arkadaşlar. kusura bakmayın. sucuk yerine marşmelov tercih edilir mi lan?
Geleneksel lezzetimiz, yemeden yapamıyorum..
görsel
görsel

Kamp ateşiyle daha bi güzel olan lezzet.
Domuz jelatini severlere has eylem.
normal şartlarda türkiye'de hiçbir şekilde uygulaması ve alışkanlığı olmayan marshmallow yeme şekli.
filmlerde veya çizgi filmlerde çoğu zaman görülebilecek sahne. Piknikte yemekten sonra kahveden önce iyi gidiyormuş denenmesi tavsiye olunur. Hele ki iç tarafının o erimiş gibi hali.