bugün

Bir manyağın sizi dürtmesi sonucu uyuyamama durumu. Lakin tabikide öyle bir durum yok. Hayal gücü geniş olan arkadaşlarımız beyhude lakırtılarına başlamasın. Latife ediyoruz şunun şurasında.

Birazda sırf bu yüzden bu konuya değinmek istedim. Terk edildim ama aşk acısı çektiğim söylenemez. Sadece biraz yedirememe durumu var ama uyumama engel değil. Neticede yarın uyandığımda yine sinirleniceğimden bu konuyu geceleri uykumu kaçıracak bir unsur haline getirmiyorum. Maddi durum desen... evet baya züürtüm şu sıralar. Patronlarla anlaşamadım. ( babam olur ! ) o yüzden evde devamlı ense halindeyim. ( babamın evinde ) eylüle kadar da böyle taşşak kebabı anlıcanız. Zaten hayatımda karı kızda yok. Bu yüzdendir ki cüzdanımda ki 50 tl yi tam 1 aydır harcamadım. Yani buda uyumamaya sebep değil.

Hayatımda bir akış, bir heyecan, bir adrealin falan da yok. Cs go, darksolus haricinde, haberleri takip edip kitap okuyorum. Yani midem kelebeklenir de ondan uyuyayamam pozisyonu da yok.

Yani anlıcanız karadelik gibi kendi halimde, etrafıma yaklaşan pozitif olsun, negatif olsun herşeyi nötürleyen ben, hiçbir sorunum olmayan ben uyuyamıyorsam, siz ne bok yiyorsunuz çok merak ediyorum.
madem uyuyamıyorsun yarın 50 lirayı harca ve yarın gece uyuyamaman için kendine sebep yarat.
Şu anda yaptığımdır.
Ulan saat 3.50 iki satırdan uzun yazı yazmayın laaaaaaan.