bugün

erdoğancı troll'ler havlasın dursunlar, gazeteci deniz zeyrek tane tane anlatmış. sinan aygün denen tiple mansur yavaş bir araya gelmemiş, konuşmamışlar. akp'liler çocuk tacizcisi olayından sonra bir kumpasta yine rezil oldular.

"YAVAŞ, AYGÜN iLE HiÇ GÖRÜŞMEMiŞ"

"Aygün, belediye meclis üyelerinin yanı sıra Mansur Yavaş'la ilgili suç duyurusunda bulunmuş ve “Benden 25 milyon lira istediler, vermeyince de inşaatı mühürlediler” diye özetleyebileceğimiz bir iddia ortaya atmış."

"Soruşturdum, Yavaş'ın yolu (telefon, mesaj, yüz yüze görüşme olarak) ne bu konuda ne de başka konularda Aygün'le hiç kesişmemiş."

https://www.google.com/am...yagina-sikti-5521861/amp/
fetö ile arası bozulduktan sonra olmuyor. akp kumpasları tutmuyor çökmesi.
görsel
iddialar yenilir yutulur cinsten değil. Kemal'in de haberi varmış.
https://twitter.com/i/status/1208426538343043072

bu da twitter'dan . buyrun !
erdoğancı sahtekar, kansızların uğramadıkları başlık. mallar, okuduklarını anlamıyorlar birde milleti kandıracaklarını zannediyorlar.
(bkz: ekrem imamoğlu ndan mansur yavaş a destek)
(bkz: yalancının mumu)
hayallere dalan yazar beyanıdır. üzgünüm ama belgelerle ortaya çıkarılmış her şey daha neyi reddediyorsunuz anlam veremiyorum
sinan aygün bile kabul etmiş, öyle demedim demişken, a.k partili tiplerinin idrak edemedikleri kumpas.
onu bunu bilmem proje dışı bir işin yoksa kimse sana ilişmez hemde bu denli. eski belediye çalışanları artık nasıl bir söz verdilerse. hele bu denli siyasi biriysen. projende hata buldularsa tadilat çizdir onaylat olmadı noterden ihtar çek ver belediyeyi mahkemeye. ha senin proje dışı bir uygulaman olur. o zaman gayriresmi işler döndürmeye çalışırsın. ha sen doğruysan niye gidiyon ya da sana geliyolarda 25 milyon istiyolar. kovarsın olur biter. kardeşide chp meclis üyesiymiş beyaz tv de konuşuyor chp o kadınıda üyelikten çıkarmalı. elinde belgen varsa gider savcıya verirsin. yok ilk çıkıp mansur benden 25 milyon istedi yok sonra adamları istedi yok okul dediler. her seferinde çelişkili söylemler. birde avm yapılacakmış sıçılmamış bir oravardı. taurusu yaptılar konya yolu ve etraf trafiği bok. aynısı ankamall içinde geçerliydi onu köprü möprü. ne işi var avmlerin şehir içinde ana trafik güzergahlarında. birde esnaf oy versin müstehak sonra esnaf iş yapamıyor.