bugün

mango zaten çok da özel-güzel bir yer değil ki.
oradan alışveriş yapan tiki aptal kızların da hiç bir özel- güzel tarafı yok.
parasıyla değil mi kardeşim, isteyen istediğini alır.
türban tüm vücudu örtmediği için kendine bluz, palto vs bakan 'kadın'dır.
"mango dan alışveriş yapana mango ağacı girsin" diyerekten dükkanı terketmesi gereken türbanlıdır. zira bok mu vardır mango'da? bırak küçük burjuvalara en indirimlisinden bindirsinler. git fatih çarşamba pazarından al. mis gibi.
cool adam, hbbia, bluevelve, kernel gibi çoğu orjinal yazarları taklit etmeye çalışan başka herhangi biri. olmuyor dostum maalesef olmuyor...
rezillik.
kimse kimseye sefil deme hakkina sahip degil. hele hele (birileri bu ahmak baslik ve yazilarla ilgileniyor mu bilmiyorum ama) moderatorler de bu kadar tarafli olma hakkina sahip degil.
yav siz cogunlugun islam dinini kabul ettigi, inancli insanlarin olusturdugu bir ulkede yasiyorsunuz. inanmak, kabul etmek, uygulamak kisiyi baglar. herkes kendinden sorumludur elbette ama sizin gibi olmayanlara karsi biraz terbiyeli olun! biraz utanin. insanlari özgür birakin, seçimlerine saygi duyun ki saygi bekleyebilesiniz.
dini islam olmayan insanlarin yasadigi ulkelerde bile basortulu kadinlar olduklari gibi kabul edilirkenken, hicbir sekilde sosyal hayatta ayrim yapilmazken bizim kani bozuklarin demedigi kalmiyor...
utaniyorum sizden!
moderatorleri islerinin basina davet ediyorum. bu kadar tarafli olmak hak degil.
zırt pırt her nevi suçlamaya maruz kalan insan. sefillik görecelidir. bu şekilde insanları sınıflandırmaktır asıl sefillik. nedir dert anlamadım. türbanlı jipe binince, iyi! bir markadan alışveriş yapılınca kimileri niye kuduruyor acaba?
Türbanına zaten karışılmış,nerden alışveriş yaptığınada dil uzatılan,hiçmi hiç sefil olmayan insandır.
(bkz: copy paste)
mango sefillerine bak hele,
mango dediğin ne ki allasen 3-4 liralık şeyler, pazar mallarının üstüne mango markası basıldıktan sonra millete kakalatılması başka da bi cacık olmaz,
takmayın yani çok sikimsonik bir marka.
yani türbanlı kızımız sefil!
Şimdi şöyle ; o türban kadını kadınlıktan çıkartan bir şey değil.O kadın mangodan en vamp kadının bile giymekten imtina edeceği mini minnnacık etekleri alabilir.Bu arada Tekbir çok adi bir giyim markasıdır.Bu eteği aldı diye illaha ki dışarılarda giyecek hali de yok.Mango'dan kıyafet alan bir türbanlının eleştirilebilecek tek yanı sırf "mango" diye bir kıyafet alıp bir sürü parayı muzarun ileyh kıyafete vermesi olabilir.Ama çok klasiktir millet aya çıkıyor ; siz mango dan kıyafet alan bir türbanlıyı uzaylı gibi karşılıyor , bunu yaparken de çok süper bir şey yaptınız sanıyorsunuz.Birlikte yaşamayı öğrenmek gerek.Camiye giren sefil türbansız diye bir başlık açsam ben ; o türbansız mı yoksa ben mi daha sefil olurum?Düşünmek lazım.Alışmak lazım.