bugün

futbola uzak kesimlerin özendiği, ingiliz taraftarların bir kesimidir. Neymiş efendim "abi adamlar ne güzel oturuyor ya".
tezahurat yok, ayağa kalkma yok, hoplama zıplama yok, bağırmak yok.
faul olunca "aaaooo",
çekilen şut auta gider "uuuuuuhh",
gol olur "yeeeeaahh"
bu ne lan.
dün gece itibariyle 2500-3000 kişilik beşiktaşlı taraftar tarafından susturulmuş, maçı bırakıp beşiktaş taraftarlarını izlemiş insan topluluğudur.

(bkz: alayına gider)
gruptan çıkmayı garantilemiş, sadece maça gitmek için stada gelmiş ve bu yüzden sinema izler gibi maç izlemiş taraftarlardır.

not: fenerli değilim. 3-0 ı hazmedemeyen birisi değilim. sadece biraz gerçekleri görün. yoksa oradaki binlerce taraftar bağırsa neler olur biliyorsunuz.
dünkü kabuslarının sona erdiğini haber salmak istediğim taraftar.

(bkz: korkma bu akşam gelip çalmam kapını)
oturdukları koltuktan maç boyunca kalkmayarak ahh uhhhh gibi sesler çıkaran taraftar. o koltuklarda ne varsa artık? *
http://www.facebook.com/v...&subj=100001657639868

galatasaray'a tezahürat yapmıştır. umarım küfür etmiyorlardır.
city'lilere ayarın kralını vermişler.

https://www.facebook.com/...01&id=118325551540898
30 ağustos 2012 şampiyonlar ligi kura çekimi nden sonra onlara göre galatasaray deplasmanı için twitter da götüm götüm "hell" "wellcome to hell" tweetleri atan taraftardır.
ancak onlar ali sami yen stadyumu'nu hatırlıyorlar. ali sami yen spor kompleksi'ne böyle bir atmosferi onlara gösterebilecek miyiz? işte merak konusu olan budur. fikstür çekilmediği için maç tarihi başlığına yazamıyorum ama arena'daki maçta pegasus üstte olacağım ve çevremde bağırmayan olursa kafa atacağım.
ariften pek hoşlanmaz.
(bkz: ağlama sally)
ay pardon erken oldu. *
Basel faciasından sonra gs den bile korkan taraftardır.
forumlarını takip etmekteyim de adamlar biraz korkak mı ne? *
yorumlar şöyle: eğer istanbul'a giderseniz birlikte kalın. sakın ayrılmayın yoksa ölürsünüz.

welcome to hell diye boşuna demiyoruz.
anani avradini sikeyim o ne güzel kizdi lan oyle.

Saldir lan manu sirf bu kiz sevinsin diye.
Ulan bi ben mi beğendim sanıyodum dedim. Birisi instagramını bulsun lan şunun. Bunun için ingilizceyi 10 dk da sökerim.