bugün

ekşisözlük adlı internet platformunun, işine gelmeyen sayfa sayfa, paragraf paragraf -kendisine muhalif- eleştirileri kaldıramaması durumunda, henüz çaylak kullanıcıya gönderdiği postadır.

--spoiler--
malesef entry profiliniz onaylanmadı. entry'lerinizi çöpünüze gönderip sırada sizi geriye attık. daha özenli daha güzel entry'lerde görüşmek üzere
--spoiler--

(bkz: kurtlar vadisi ekşi)
dün akşam ekşi sözlükten bana gelen mesajdır. adi şerefsizler, tanım diyorsunuz tanım yapıyoruz, imla hatalarına dikkat edin diyorsunuz, türkçe hocası titizliğinde çalışıyoruz ama gelin görün ki yazarlığım reddediliyor. hevesle 1.5 yıl bekledim anasını satayım bu mudur sisteminiz? onaylamaz iseniz onaylamayın, en olmadı neyse parası veririm alırım yazar hesabı. sizin saçma sapan çaylak listenize mi kaldık. kancık herifler, dellendim amk.
http://m.uludagsozluk.com/e/27699043/
Sende benim yaptığımı yapacaktın aga. Yazık ettin 1.5 senene.
ben olsam daha da o sözlüğe girmem. zaten kılım, pkk seven ne kadar adam varsa toplanmış.
Götüne nutella kaşığı girmesinden kurtulmuşsun sevin bence.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)

yazık sizlere acıyorum . ekside yazarım iyi ki , sizin gibi inci sözlük formatli insanlar yok.

ağlayin ağlayın iyi gelir .
malum sözlüğün insanlarla nasıl dalga geçtiğini göstergesidir. ilk etapta ''10 girdi gir.'' derler, tanımsal olmasına özen göstererek gereken girdileri girersiniz. bunun yanında imla kurallarına da mümkün olduğunca dikkat edersiniz. tam 1,5 yıl, hatta abartmıyorum 2, 2,5 yıl yazar olmak için beklersiniz lakin o da ne? sözlük yönetimi adeta sizinle taşşşaaak geçerek, yazar olmak için beklediğiniz koca zamanı hiçe sayarak söz konusu mesajı yolluyor. buraya kadar tamam, eyvallah. asıl komedi burada başlıyor. yönetim sizden yeniden 10 girdi girmenizi istiyor ve sizde ''o kadar bekledik aq, en baştan sıraya atmazlar herhalde...'' diye düşünüyorsunuz ve yeniden 10 girdi giriyorsunuz, daha sonra sıralamaya bir bakıyorsunuz ki 27000. sıradasınız. * * * * söz konusu mesaj bana gelince ben direkt hesabı sildim, yeniden 10 girdi falan girmedim yani. sadece donanım haber'den bir kaç kişinin başına geldiği için son kısmı yazdım.