bugün

q7'ye kırmızı kartlık hareketini paylaşarak çirkin bir yorum yaptığı paylaşımdır.

görsel

ayrıca bu pozisyonda sarı kart görmüştür.

anadolu takımlarında oynayan bu kasapları da cicişlerin beslediği çok açık. beşiktaş koyduğu için paranın hakkını veremediğini düşünmüş olacak ki böylesine insanlıktan uzak bir şey yapmış.
korkudan silmiş. ama insanlar unutmaz, capsler alındı zeka küpü.
(bkz: hayvan)

Tabi q7 nin yaptığı kasaplıkları ve görmediği kartları unutmuş değiliz. Ancak ülke genelinde böyle bir pervasızlık ve utanmazlık var maalesef. En tepedeki adamından tutun en vasat vatandaşına kadar. Genel olarak dökülüyoruz.
Yüzsüzlük seviyem, dedirten paylaşım.

Edit: bi de ismini iammuratyildirim yapmış sanki bana zlatan ibrahimoviç.
futboldan sonraki kariyerini bitirmiş. hep önüne çıkacak bu.
aman allahım sikendal.
Yarmıştır. Biraz salak galiba.
sporculuğunu geçtim insan olan birinin yapmayacağı bir edepsizlik.

neye, kime, neyin mesajı veriliyor olabilir?
denedik çabaladık ama malesef olmadı! demek, gayet günü anlatan bir izah. fakat paylaşılan resim net olarak hayvanlık.

quaresma'yı öldürüp gs maçına çıkarmamaya gayret ettim ama olmadı demek mi bu?

her maksada çekilebilecek bir aptallık.
tff tarafından araştırılmasını umud ediyorum.

taraflı bakmıyorum sporsever ve insani açıdan bakıyorum. kardeşim dahi olsa bu adamları futboldan men edeceksin!
kendisi fenerbahçelidir. kıbrıs'tan tanışıyoruz.
Olm bi ülkede ancak bu kadar saçmalanabilir lan. Ülkenin her kademesi kokuşmuş. Sporcunun Zeki çevik ve ahlaklısına yakışmayacak hareketler. Keşke hepsi ölse..

Göt yememesi yüzünden kaldırılmış paylaşım..
paylaşımı çirkin. fakat her boku da fenerbahçe'ye bağlamayın artık. bsg.
sonrasında gelen tepkilere dayanamayarak instagram'daki bütün yorumları kapatmış.
sperm israfı. zeki insanların da futbola yönelmesi gerektiğinin en canlı örneği.

yoksa bunun gibiler ortalığın anasını si*ecekler
Beyaz futbol baglanip özür diledi. Ahmet Çakar teşhisini koydu. Safmış. Yani safiyane duygularla hareket etmiş o enstantaneyi beğenip sosyal medyada paylaşırken.
safmış... ne safı arkadaş bile isteye tamamen ne yazdıysa onu düşündüğü için paylaştı. saflığı sadece bu kadar gündem olacağını tahmin etmemesinde. adam ayrıca fotoya içimin yağları eridi yazılan yorumu da beğenmiş, bu saflık mı yani. adam yaptığı işten memnun, belki de birilerine görüyorsunuz ben çabaladım ama elimden bu kadarı geldi daha da ileri gidemezdim mesajı veriyor.