bugün

işaret parmağı havaya kaldırılır ve gökyüzü işaret edilerek; "teşekkür ederim tanrım, bu gol senin içindi" havası verilir.
sol el yumruk sıkılır, sallanır ve samimi şekilde el uzatılır takım arkadaşlarına. *
göbeği ileri geri yaparak "ıh! ıh! ıh!" sesleri çıkartmak da bu sevinçlerin arasında yer alır. genellikle futbolculardan çalınmış sevinçlerdir.
gol gol gol skilacchi şeklinde bağırarak sahayı turlamak.
Gol attıktan sonra hiçbir tepki göstermeyip yavaş yavaş kendi sahana doğru yürümek.Hem karizmatik hem de bunda ne var ki herzaman yaptığım şeyler bunlar demenin en güzel ifadesidir.
mermerde göğüs üstü kaymaya çalışmak ve burnu sıyırtarak* yaralamak da bu sevinçlerden biridir. eylemin hemen ardından, "ben sakatlandım hamdi sen gir." der golcü ve hamdi'yi umutlandır. hamdi girer kornerde ileri çıkar daha top ayağına değmeden büyük golcü, "tamam iyileştim hamdi çık." der. her mahallenin bir hamdi'si bir de büyük golcüsü olmuştur. hamdi genelde anadolu lisesine, golcüyse hep düz liseye gitmiştir.
iki elinin işaret parmaklarını havaya kaldırarak ricardo izecson dos santos leite kaka gibi gol sevinci yaşayanını gördüm. katolik misin lan dedim cevab veremedi.
güncel Önemli Başlıklar