bugün

son sönemde özellikle bizim sözlükte bazı futbol ulemaları tarafından sıkça başvurulan bir yöntemdir ve ligimizin ve avrupa arenasındaki maçların başlamış olmasıyla da bu tarz entryler son derece popülerdir şu sıralar. aklı başında bir adam, futboldan anlayan bir zat-ı muhterem skor vermez, veremez zaten. he sonucu bilebilir, fikir beyan edebilir teknik ve taktik bilgisi ışığında amma ve lakin şu takım bu takımı 2-0'dan 4-2 yener usulü lipton kıvamında * öngörülerde bulunmaz. örnek vermek gerekirse dün gece oynanan dinamo kiev-fenerbahçe maçı öncesi maçın skorunu bilen ya da sallayan zat-ı muhterem şu an kınasını sürmüş müdür merak konusudur ? he sürmediyse mısır çarşısında tanıdıklarım var kendisine refere edebilirim . sözün özü bırakın ulemalığı, zırvalıkları da kendi işinize bakın, öngörüde de bulunurum sonucu bilirim edalarıyla tavırlar takınmayın. popüler olabilir miyim acaba endişesiyle "bi sallıyayım lan belki tutar" diyerek acınacak hallere düşmeyin..

ben de bir skor söyleyeceğim.. çünkü popüler olmak istiyorum. bu sene oynanacak olan fenerbahçe- galatasaray derbisi için. *

fenerbahçe: 5
galatasaray: 0

kızmayın olm 6 ile 4'ün aritmetik ortalamasını aldım.bana ne kızıyosunuz. gidin monrag10'a kızın...
sozluge yazıldıgında got eden ve sonrasında entry sildiren olay.mesela ben ankaraspor-gs maçına"2-2 bitecek olan maç." diye girmişimdir.
(bkz: iddaa oynamak)