bugün

unutulmaz bir ansa yapılır değilse mal gibi oturup karşındaki çektiyse fotoğrafta bir yaratıcılık kırıntısı yoksa hatta mekanın adı alttaki açıklamayla getiriliyorsa lanet okunasıdır, görgüsüzlüktür, oldu mu şimdi bu? sorusu yöneltilesidir.
kime göre lüks olduğuna bağlıdır aslında. fotoyu koyan kişinin sürekli gittiği yerler ise ona sıradan ve normal geldiği için koyabilir ama sana göre pahalı bir yerse, bak şu görgüsüze hava atmak için yüklediği fotolara bak dersin. haa yükleyen kişininde nadiren gittiği yerler ve o zaman yüklü ise o zaman bir örgüsüzlük, ava atma durumu açıktan vardır.
herkesin bir popisi vardır. çok görmemek lazım.
dış işleri konutunun önünde fotoğraf çektirmek. * *
@starbucks vb. gibi şeylerde yazılarak süslenebilir.
lüks mekanda içilen içkiyle resim çektirip profil resmi yapmaktan daha normal bir durumdur.
isterse en nezih, isterse en salaş ortamda fotoğraf çektirebilir bunuda dilediği yerde yayımlayabilir, profil resmi yapabilir herkes yapmak istediğinde özgürdür ki bu gayet doğal bir davranıştır.
amatör fil resmi konulduğunda facebookun hesapları kapattığını duydum.
- cek abinin soyle afilli bir fotografını, facebook luk olsun
nidaları sonrasında gerçekleşebilecek eylemdir. gormemisligin, 'bak ben nerelere gittim'in turkcesidir.
görmemişliğin daniskasıdır.
sözlük yazarlarında bile mevcuttur.
sanırsın 7/24 orada yatıp kalkıyor.
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları)
sokaktaki c180'in kaputuna oturup fotoğraf çekinmek şüphesiz ki paha biçilmezdir bu olayın yanında.
yer bildirimiyle birlikte yapılması cennetin kapılarını aralar..
güncel Önemli Başlıklar