bugün

maskeli çocuk fotoğraflarıyla bağış ve bedava arazi toplayıp malı götürmesidir. http://www.bugun.com.tr/l...isaretleri-yazisi-1551620
kanser tedavisi türkiye'deki her sağlık kurumunda bedavadır. sigortalı olsun olmasın, özel, üniversite, devlet, kanser ünitesi olan bütün hastanelerde parasız tedavi yapılır. bunların yaptığı ölümcül hasta çocuklara devletin sgk'sının parasıyla palyaço şovu yapıp, üzerine bir de bedava arsa ile çok yüklü bağış koparmak.
lösev ve necati kurmel arasında ne tür bir bağ var? anlatayım.

saray çiftliği'nin izmir'in seferihisar ilçesinde denize 500 metre mesafedeki 237 dönüm mandalina bahçesini 35 milyon liraya satın aldı.

seferihisar'da konu duyulunca herkes şaşırdı.

emlakçılarla, mandalinacılarla, vatandaşlarla konuştum.

“bu devirde o araziye bu kadar para vermek her babayiğidin harcı değil” dediler. eğer o araziye evler, villalar ya da hastane yapılmayacaksa.

“orası yıllarca ürün alsan da kendini amorti de etmez” diyen de oldu. “burada bir kurtarma operasyonu var” yorumu yapan da çıktı.

ama kurtarılan kanserli bir çocuk değil, bir şirketti.

belki de bu arazi, hobi bahçesi olarak kullanılacak. kimbilir, lösemili çocuklar burada moral bulacak. bunu kestirmek mümkün değil.

çürkü bu konuyla ilgili olarak lösev'in kurucu başkanı dr. üstün ezer'i telefonla defalarca aradım. mesaj attım.

bu araziyi neden aldınız?

hastane mi yapacaksınız?

imara açılacak konut mu yapacaksınız?

gerçekten söylendiği gibi şirket kurtarma operasyonu mu?

Kaynak: hasan çölmekçi