Barajı aştım mı diye bakan yazardır. Aştı mı gaza basacaktır.
Olum barajı geçemiyorum ne diyon.

Edit: Ne eksiliyonuz iki senemi verdim ben bu sınava ilk defa girdim heyecandan stresten hiç bişey yapamadım. Dershane denemelerinden matematik fen 20 25 garanti çıkarırken bu sınavda hiç bişey yapamadım ve istediğim üniversite ygs 2 ile alıyo. Napicam ben şimdi bunu de eksileyin lan.
benimdir. bu başlığı açan arkadaş sayesinde şuan sözlükten çıkıyorum. teşekkür ederim mydickdimdik
çoğu kişinin bütün sene ygs ilk sınav diyerek ygs çalıştığını, kalan 2-3 ayda lys çalışmaya başlayacak olduğunu düşünürsek bitirici tatildir.
ygs tarafından hevesi kırılmış yazardır.
ygs de umdugunu bulamamis olan yazardir.

cidden calisamiyorum. kafami veremiyorum. aklim sonuclarda. cunku nasil bi siralamam gelirse ona gore bi bolum secicek ve onun derslerine yogunlasacagim. simdi resmen kor tavuk gibi ordan oraya kosuyorum ama ne yaptigim belli degil. benden arkadaslara tavsiye en azindan mat2 icin turev limit gibi basit konulardan baslayalim yada 2.derece denklemler polinom falanda olur nasil olsa nerden tercih yaparsak yapalim matematik olucak isin icinde. neyse cikiyim yavastan ben..
istediği bölüm ygsden öğrenci alıyordur, kafası rahattır.

koltuğa yayılıyordur ve leyla ile mecnun'u en baştan izlemeye başlamıştır.

tembellik ne kadar güzel yea.
ders çalışma konusunda problem yaşayan sonunda hüsranla karşılaşması muhtemel yazardır.
Bişey olmaz arkadaşlar. Kasmayın ygs de yapamasanızda matı 12.sınıfta sıkı tutan bi insan lys yi 2 ayda halleder.(fen için geçerli değildir. Ben eşit ağırlıkçıyım)