bugün

hepiniz oynamışsınızdır mutlaka. football manager yahut championship manager falan. ve bilirsiniz nasıl bir illet olduğunu. siz onu bıraksanız bile, o her zaman içten içe sizi gıdıklar. büyük bir hastalıktır.
son derece doğru bir önermedir. insanı şizofren bile yapabilir. takımın başarılarıyla, gerçek hayattaki durumunu karıştırmanıza sebep olur. böyle de yan etkileri vardır. *
10 dakika önce kapattım ve ellerim titriyor.
milyon kere duyduğum ama futbol hastası biri olarak hiç oynamadığım bu başlıktan sonra eve gidince download edip başlayacağım oyun. başlamıyım mı lan ?
daha beteri de vardır.

(bkz: medieval 2 total war)
inanın, bir turn daha geçmek için oturur, 3 saat ne olduğunu bile anlamadan kalırsınız.
okuyana kadar anlamamıştım, ef em ne la diyorum kendi kendime.
kötü bir bağımlılıktır.
Sıkılıp bırakırsınız tam o anda yeni bir patch yayınlanır ve tekrar "oyna beni oyna beni !" diye bağırır size. Şu maçta geçsin kapatıcam dersiniz sezon biter.
(bkz: fm 2011)
eşşek kadar yaşınıza rağmen şampiyonlar ligini alınca evde tur atıyorsanız, takımınıza rosicki yi -fenere almıştım- transfer edince "lehoooy rosiçkiyi aldım laaaan" diye çığırıyorsanız, futbolculardan biri size posta koyduğunda anasına sövüp kadro dışı bırakıyorsanız evet bence fm den kurtulmaya çalışın gidin bi kliniğe yatın falan. kısacası;
kurtarın lan beniiiiii.
yine, yedinden, ısrarla.. (bkz: cm 03 04)
lsd bağımlılık yapmadığı için havada kalan bağımlılık. olm bilmeden yazmayın şöyle şeyler.