bugün

akpli değildir. çünkü ne hikmetse tüm akpliler bilir bu çok gizli maddeleri, bir tek de onlar bilirler.
esas gizliyse bunu bilmek tuhaf olurdu.
vardır böyle cahiller efem, anlaşma imzalanırken ekstradan bir sayfa koyup karbon kağıdı ile ona da imzayı kopyalayarak imzalattırılmıştır. !!
Çomarlara fısıldama maddeleri. Çomar halkı inandırmak için g.tten uydurulmuştur. Olmayan maddelere inanmayan insanlardır.
büyük resmi göremiyordur..

bir ilkokul mezunu olarak böylesi sırlara vakıf olmaması şaşırtıcı olan insandır..
Daha düne kadar lisede tarih dersinde çakan hiç ilgilenmeyen şakirtin bir anda internet ortamından Lozan'nın hiç bilnmeyen gerçeklerini açıklama hedesidir.

Artık yeni bir kampanya başlatılsın. bu ak şakirtler çomarlar ne zaman Lozan dediği zaman kendilerine "Sevr" i hatırlatmak bir zevk ve bir vatan borcudur.

Lozan nın ne olduğunu bile bilmeyen bu çomarlar Sevr anlaşmasını yapacaktı....

Dünya yüzeyinde bu kadar it bir kitle var mıdır bilemiyorum.
lozan'ın zabıt ceridelerinin gizli olduğunu iddia eden yalancı yobazlara benzemeyen düzgün insandır.

bak bakalım burada ne yazıyor a yalancı yobaz:

http://www.academia.edu/2...C3%87eviren_Seha_L._Meray

her zaman derim, yobazın aldığı nefes bile yalandır.

(bkz: yobazların propaganda mekanizması)
neymiş zabıt cerideleri gizliymiş. neymiş hangi şartlar,tavizler karşılığında kabul edilmişmiş.
bir anlaşma var ise ve o anlaşmada maddeler var ise ve o maddeleri kabul ediliş fıkraları veya şartları var ise bunlarda o anlaşma metninde bulunmalıdır.

ulan anlaşmanın metni var aç oku gizli saklı nedir.
hemen bi goygoy, hemen bi komplo, hemen bi oyunlar, hemen bi büyük resim falan filan.

iyice mal ettiniz milleti.
Söyleyeyim mi şimdi burda bilemedim. Yok yok saklayayım.
O kadar gizli ki ismet paşa bile bilmiyor. Gizli madde olmadığı defalarca söylendi ama millet hala inanmaya devam ediyor, ama normal tabi, kimsenin gerçeği aramakla bir ilgisi yok bu ülkede çünkü.
cahil insandir. oysa buyuk resmi goren yuzde elliden birisine sorsa sakir sakir cevabini alir ve cahilliginden siyrilirdi..

b.k siyrilirdi onlarcasi bana bunu soyledi hepsine sordum neler onlar diye konu hemen koprulere yollara kaydi..
keşke hiç bilmeselerdi. şimdi lozan'ın gizli maddelerini açığa çıkararak hata etmişlerdir. gizli maddeleri ifşa ettiniz beyler. şimdi gizli olmaktan çıktı artık. oysa kimse bilmeseydi gizliydi. yok lan kimse bilmiyorsa da gizli mizli olduğunu böyle bir maddenin olduğunu nereden bilecekler. benim iyice kafam karıştı en iyisi gidip mısıroğlu dinleyeyim de durumu çözeyim. evet!
lozanın gizli maddeleri varsa bile gizli olduğu için sokaktaki adamın bilmemesi normal. açık olanları bile yeterince dehşet verici.
örneğin 128. madde
türk hükümeti britanya imparatorluğu fransa ve italya hükümetlerine karşı kendi arazisi üzerinde bunların harp meydanında, yaralanarak veya hastalık veya kaza neticesinde vefat etmiş olan karacı veya denizci askerleri ile esarette vefat eden esirleri harplerine ve sivil tutuklularına ait kabir ve mezarlıkları ve kemiklerini gömdükleri yerleri ve yukarıda zikredilenlerin namları için dikilmiş abideleri kapsayan arsaları kendilerine ve ayrı ayrı ve ebediyyen vermeyi taahhüt eder.
burbery'nin eltisi de mi varmış?
Cahil cühelalik resmen ya. cehapeli bunlar.
insan gercekten hayret ediyor.

alin da ögrenin.

görsel
Ulan yok yok amk yeter lan olan maddeleride rulo yapip götünüze sokun cahiller.
güncel Önemli Başlıklar