bugün

avrupanın en disiplinli teknik direktörlerindendir, hangi maç olursa olsun en ufak ciddiyetsizliği affetmez.
Artist malın tekidir.

Kayda değer tek başarısı yoktur.
Kendisi ve takimi icin onemsiz bir mac oncesi yaptigi aciklamalar neyin nesi cozemedigim teknik direktor.

Hayir en kotu futbol oynadigimiz donemde deplasmanda sikertiyorduk bu adamin takimini... simdi boyle kucuk gorup espri yapmalar falan hayirdir? Cozemedim.
kibirli generaller gibi konusan gotu havalarda adam. bugun fatih terim agzina verince konusabilecenmi boyle cok,merak ediyorum kahpe kostok!!!
futbolun,aslında hayatın çok önemli bir prensibini görmezden gelerek konuşan teknik direktör.

kalkan popişler ne olursa olsun iner van gaal. sana bunu fatih terim hatırlatacak.
kendisine göre iddialı açıklamalar yapmış teknik direktör. link aşağıda,

http://skorer.milliyet.co...detay/1777383/default.htm

ama onu geçtim, o iddialar patlarsa elinde, ki patlamalı; eline değil başka yerlerine de kapak olur. diğer taraftan baktığımızda da, başarısız bir teknik direktör demek yanlış ya da diğer bir tabirle yetersiz olur. kendisi cin gibi olup, sürekli not alır, çizer; o notlar üzerinden kafasındaki milyon tane tilkinin taktik kurduğu basitçe anlaşılabilir. hollanda'da az alkmaar'ı şampiyon yapmıştır.
artist hollanda teknik direktörüdür.
kurbanda yürek yemiş galiba favorim romanya falan diyor. burasi türkiye oğlum? evet.
Adam türkiyeyi yeneceğiz o yüzden favorim romanya diyor yani favori biziz diyor saf misiniz lan ?
herkesin artist dediği hollanda milli takım teknik direktörü. arkadaş bahsettiğiniz takım grupta sadece 1 beraberlik almış, ilk maçta da bizi yenmiş. 2 maçta sadece 1 puan alabildiğimiz macaristan'a geçen gün 8 tane sallayan takımdan bahsediyoruz ayrıca. ben olsam çok daha fazla artistlik yapardım. cidden.

tamam ben de yenmemizi çok istiyorum ama biraz gerçekçi olun. özellikle defansta hatasız oynamamız lazım. hata yapmazsak şansımız olduğunu inanıyorum.
egoist ve çok konuşan adam. bugün dersini vermek gerekiyor.
G*tü kalkık ibikli horozlar gibi burnu havalarda olan t.traktör.

Bir bu bir de ancelotti, fazla tanındıkları için kendilerini futbolun şahları sanıyor.

Mesele hollanda'yı, bayern münih'i şampiyon yapmak değil; mesele dortmund gibi iflas eden bir takımı avrupa'nın zirvesine tekrar getirmek olsa gerek...
Öyle hazıra konarak büyük adam olunmuyor...

Anladın sen onu?

Edit: az alkmaar'ı örnek verenler gitsin bi şirinler 1.sezon 7.bölümü izlesin.

Edit2; fatih terim ile kıyaslanması mevzu değil. Etrafta, birçok ligde bunu cebinden çıkaracak zibilyon tane adam varken, bu herifin "ben buraların ağasıyım" tripleri problem. Sadece güney amerikada bile bunu katlayacak kamyon dolusu adam bulunur. Şans gülmüş bir kere herifin yüzüne. Zengin i*ne çocukları gibi dolaşıyor etrafta.
vay amk. yorumları görünce bize sövmüş zannettim, haberi okuyunca bi baktım; sadece türkiye'yi yeneceğiz demiş...

bunu söylemesinden normal ne var amk...
tipi bu kadar itici olamaz. ne tipsiz adam hitler'in hollanda versiyonu o saç ne koyduğum. evet.
Kibirli general havası barındıran itici karakter.
sneijder'in forma girmesi için gösterdiği çabayı belli eden açıklamaları, hollanda'nın dünya kupasına gitmesi için başat rol almış diğer takım oyuncularının ağrına gidebilir.
En iyi çoban köpeğidir Kangal
Hoş geldin Manchester United'a Louis Van Gaal:)
manchester united'ın yeni teknik direktörü. başarılı olacağını düşünmüyorum.
Müstakbel manchester united hocasıdır.

Ünal Başganım, Wesley'i kolla, bu yavşak alır Elimizden :(
tipi ve çok bilmiş konuşmaları yüzünden kendisinden nefret ederim. sneijder düşmanı.
yaptığı son açıklamalar ile sneijder ile ilgilendiği açıkça belli etmiş olan teknik direktör.

m. united yakın bir zamanda galatasaray' ın kapısını çalabilir.

önemli olan nokta şu ki sneijder böyle bir teklif karşısında ne yapacak?
Bayern ve Hollanda dan eski talebelerini manu ya alacağı konuşulan teknik direktör. Kroos , strootman , robben , sneijder , müller isimleri konuşuluyor.
domuz suratlı ve gıcık bir adam olmasına rağmen işini her zaman iyi yapan bir teknik adamdır. hakkını vermek lâzım. takımı gaza getirmekten ziyâde akıllıca strateji belirler.
çok büyük teknik adam. bugün ispanya' yı resmen sahadan sildi.

hollanda bu kadrosu ile başka bir teknik direktörle çalışsa işi çok zordu ancak van gaal tam bir tank yaratmış.

çoğu kişinin çeyrek finali bile göremez dediği hollanda böyle oynamaya devam ederse en az yarı final görür.
sihirbaz.

kosta rika maçı'nın 120. dakikasında kaleci değiştirerek nasıl bir kurt hoca olduğunu milyarlarca insana ispat etmiştir.