bugün

lost bilenden daha fazla salak değildir.

edit: benden daha fazla sevmediği de kesindir ayrıca. *
gereksiz şeyleri aklında tutma gereği duymayan insandır.
lost'u bilen ve izlemeyi marifet sanan embesilden daha salak değildir.
(bkz: lost) dur bu soruyu soran da (bkz: loser) dır.
lost izleyip artistlik yapandan yeğdir.
hayatını cnbc-e kanalındaki dizi kuşaklarını izleyerek heba etmeyen kişidir....
lost'un ne olduğunu bilmesede ekmeğin fiyatını bilen kişidir...

peşin edit: bende izlerdim lost dizisini ama lost nedir diye soran birine salak deme salaklığını yapmıyorum...
hangi salak açtı bu başlığı....?
(bkz: lostlar sağolsun)
(bkz: lost ne lan)
televizyon izlemekten hoşlanmayan salaktır. oysa ki o hayvan oğlu hayvan pezevenk günde 12 saat televizyon izlese lostu da bilirdi ne bileyim esra ceyhanla a'dan z'yeyi de..
insanları xxx yapan salak, yyy yapan ibne, zzz yapan ezik diye yaftalayan kişilerden çok daha akıllı olduğu su götürmeyen kişidir; çünkü o sadece bir amerikan dizisinin ne olduğunu bilmiyordur, o kadar...
diğerleri gibi tek bir gerekçeye dayanarak insanlara hakaret etmenin ne kadar kötü ve yanlış olduğunu bilmiyor değildir.
şimdi sizin kafanızda iki tane soru işareti var. bir lost nedir? iki neden sorulur?
cevap beklemekle hata yapandır.
tamam o sordu salak da, sen ne olduğunu söyleyebilecek misin?

-bir dizidir allahıma!

dan başka bi cümle kurabilecek misin? çözemedk ki olum gizemini. j.j abrams çözememiş ki daha. kızma o yüzden "lost nedir" diyene.
lost'un popüler bir dizi olduğunu kabul etmekle birlikte bir insanın bir diziyi bilmemesi münasebetiyle "salak" olarak yaftalanmasını anlamlandıramadığım başlık.
Boş şeylere vakti olmayan insandır. Lost izleyen insanları binbirgecede saati 1 dolara kiralıyorlar.
biliyoruz ama izlemiyoruz.
bir adaya sıkıştırlmış hikayeleri izleyemeyecek kadar sinema bilgimiz de var çok şükür!
lostçu baba: anaaa faruh, lost başlamiş la
lostçu baba: bahayım valla lost
faruk: lost ne baba?
lostçu baba: lan salak, lost dizisini bilmiyon mu?
lostçu baba: bahayım valla salak
(bkz: lost ne lan)
(bkz: peder zickler)
lost'u biliyor diye dünyanın sırrını bildiğini sanan veya lost'u bilmeyenleri zavallı gören bir zihniyetten daha fazla salak olmayan insandır.
sorar n´olacaktir ki?...niye salak olsun... en azindan "montaj" topluma ait birisi degildir, ve amerikalilar izleme rekoru kirmis hadi biz de onlara uyup "lost" izleyelim demiyorlardir...aslinda salak falan da degildir bu, tepki olarak bile görülebilir.

valla almanya´da yayinliyorlardi o diziyi, ben acikcasi hic seyretmedim, herhalde kimse seyretmemis olmali ki, bir ara yayindan kaldirdilar onu. sonra gene yayinlamaya basladilar... ama hangi kanal gösteriyor bilmiyorum acikcasi... seyretmedim dedim ama aslinda bir kere seyrettim, bana fazlaca "popularite endisesi tasiyan" gerceklerden kopuk birseymis gibi geldi... iste cok güzel kadinlar, cok güzel erkekler falan...böyle "cool" olmak endisesi tasiyan bir dizi lost...yok efenim ici güzel kadin ve adam dolu bir ucak bir adaya düsmüs de, onlarin maceralariymis... komiser columbo´yu cok daha yeg tutarim o diziye...columbo o burusuk paltosu, aptalca görünen cok zeki sorulari ile "bizden" birisidir... losttaki hickimse bizden birisi degildir.

acikcasi lost, hic sevmedigim, bundan dolayi da seyretmedigim bir dizidir. almanya´da pekcok kisi de benim gibi düsünür. hicbir genclik dergisinde o lost tiplerinin posteri yayinlanmaz, yani dedigim gibi, bir ara onu burada gercekten yayindan kaldirdilar, kimse seyretmedigi icin.... yani demek ki almanya salaklardan olusuyor!...öyle mi ?...hos, belki almanlarin salak oldugu dogrudur da, bu bakimdan degil...