bugün

çokta şeyime diyen insandır.
(bkz: kayıp sehrin delikanlısı)
normal yurdum insanıdır.
izlemis ve begenmemis insandir.ayrica televizyonu ve türevlerini sevmemktedir.hatta pasa gönlü degil mi; sinemayi da sevmiyordur."size ne kardesim" demeyi de seven insandir.
büyük ihtimal uuser'dir.
önünde izlenmemiş 3 sezon olan şanslı insandır.
dizide oynayan oyuncuların büyümesini bekleyen insandır.

(bkz: 5 10 sene sürer)
eğer şimdi izlemeye başlarsa, 4. sezona yetişebilecek insandır. fakat başlamazsa neler kaçırdığı hiçbir zaman bilemez ayrıca.

edit: oha hala mağaradan çıkamamış, ironi anlayışı sıfır yazarlarımız var.
dizi izlemeye vakti olmayan insan olabilir.
bestseller misali şeylere alerjisi olan insandır.. belki ortam biraz sakinleşip sular durulunca izleyecek olan insandır..*
(bkz: buyrun benim)
vakitsizlikten, heroes dizisinin kendisine yetmesinden ve "bir başlarsam ohooo" diyen insandır..
bir de şu vardır tabi; e zaten çok kişi izliyor bu lost'u.. bir ben izlemesem, pek bir kaybı olmayacak dizinin.. *
- La Rüknettin Lost'un son bölümünü izledin mi ?
+ Lost ne Hulusi Abi hangi kanalda oynuyo?
- Olum sen nasıl insansın Lost izlenmez mi?
+ Ben lost dizisini izlemeyen insanım abi.

Not: Lost dizisini izlemeyen insan = Rüknettin
Lost dizisini izleyen insan = Hulusi

(bkz: Bir gün herkes Hulusi olacak)
(bkz: buyrun benim)
popüler kültürün tv ayağından kendini soyutlamış kişidir.helal olsundur.lost izlemeyerek çok da şey kaybetmemiş kişidir.ya da izleyen ne kazanmıştır.
(bkz: ally mcbeal basbakan kahrolsun lost)
lost'un hikayesini ilgi çekici bulmayan insandır.* ***
(bkz: olimbera)
olan modaya uymayıp kendi tarzını koruyan kafasına eseni izleyen, lost izlemeyi sosyal statü sanan insanlara anlam veremeyen insandır. kendiyle barışıktır, bir takım şeyler yaaraktan kimsenin gözüne girmeye çalışmaz. insanlarla konuşurken diziler haricinde konuşup beyin fırtınanı yapabileceği kendi fikir ve düşünceleri vardır.
daha şehre inmemiş bir dağlıdır kendisi efem. hayatında uzaylı bile görememiş masum bir köylüdür o. dokanmayın garibe!

bu arada;

(bkz: lost ne lan)* *
efsane bir 6. sezon finali ve havada kalmayacak bir gizemler dizisi çözümü olursa mutlaka izlemesi gerekendir.
bir sinema televizyon öğrencisinin değil lost izlemek, losta dair bir fotoğraf karesi bile görmemiş olması durumu kadar yadırganmayacak durumdur.* *
arkadaşları tarafından "bağımlılık yapıyor izleme" diye uyarılan kişiler de genelde bu gruba girer.**
en asil duygunun insanıdır, kimilerine göre. ha bir de ununtmadan "buyrun benim."
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
izleyenler gibi, yeni sezonun başlamasını dört gözle beklemeyen, sabırsızlanmayan insandır. Ayrıca dizi başladıktan sonra da hafta hafta ulan nolcek şimdi demeyen ve bu bekleme işkencesini çekmeyen insandır. Kimine göre asıl budur dizi izlemenin zevki. bu, heyecanla , sabırsızlıkla beklemektir ama gene de bence zulumdur, işkencedir.

3. sezonun ortaları amerikada yayınlanırken ve etrafımdaki herkes lost izlerken, izlemiyordum ve bundan da mutluydum . Dizi bitsin* sonra izlerim anasını satim diyordum. Ta ki nalet* ev arkadaşım dvdlerini alıp eve getirene kadar. Geceleri bir şey izleyerek yatmaya alışan bünye, masada duran lost dvdlerinin cazibesine kapılmış ve aman zaten hayvan gibi bölüm var, bölümlerde uzun baya, uzun sürer bunu izlemek diye kendini avutarak izlemeye başlamış ve kısa sürede 4. sezonu sabırsızlıkla bekleyen topluluğa adını yazdırmıştır.Pişmandır ama gene olsa gene yapardır.

Yani nemiş efenim: en iyisi dizinin bitmesini bekleyip topluca hepsini izlemekmiş. Eğer bu bağlamda izlenmiyorsa dizi takdir edilesi, gıdığı okşanası bir tutumdur. Yok yemişim lostu bana uzak , allah'a yakın olsun deniyorsa da yapacak birşey yok. En nihayetinde kişisel tercihtir.*
(bkz: lost izlemeyen sozluk yazari)
aklı aşında insan modelidir. los bağımlılık yapan bir dizidir, saatlerce başından kaldırmaz bu nedenle hayatı boşa akar kişinin. bunun farkına varmış insandır lost izlemeyen insan, hayatını bir dizi karşısında saatlece kalarak geçirmek istemeyen...