bugün

"Bi öpücük verirsen sınırdaki notunu tama çekerim" diyen biyoloji dersinde sınıfta bulunan bir adet varlık. işin kötü tarafı müdüründen hizmetlisine herkes ne bok olduğunu biliyordu. Yavsayabildiklerine prens yavsayamadiklarina nane. Beni de sürekli dersten atardı şerefsiz.
kızın birini odasına çağırması ve kapıyı kitlemesi akabinde gerçekleşen elleme olayından sonra adı çıkan ve okuldan ayrılan seref yoksunu hoca.
matematik hocasıdır. kızların bacaklarına bakardı,kimin eteği daha kısaysa onun etrafında dolaşırdı.
ortaokulda vardi bitane. agir sapikti. pantolondan siki belli oluyodu ibnenin.

ama unide var simdu bitane de. feysten kizlarla konusmalar falan. dersten bitane kiz kalmiyo. cogu da aa ile geciyo. biz de habire kaliyoz amk. orospu cocugu.
biyoloji hocasıdır, ön sıraya oturan kızların yazılısına yüksek not verir.
din kültürü hocamız kız öğrencileri come on baby diye çağırırdı. ıyy bak hatırladım şimdi
Bizim de aynen böyle bir Hasan hoca vardı dil anlatımcı.Kızlara bol not verirdi.Hatta benim notu 77de bırakıp(nota da ihtiyacım olduğundan değil lakin 85 ve 88 olan sınavlarımdan sonra performansa çok düşük vermişti) kızlara hayvan gibi sözlü girince sapık olduğunu söylemiştik müdüre arkadaşlarla. Sonra gönderdilerdi okuldan.
ingilizce hocamızdı. Beğendiği kız adamı tersleyince ertesi sabah okula çiçekle gelmişti.
Sınıfta kızlarla yalnız kalmak için erkekleri bahçeye indirmişliği de vardır.
Beden hocamız .bizi basketbol oynarken hiç izlemezdi, kızları izlerdi hep .
Genelde dil anlatımcı olurlar. Yanak sıkanları bile var.
Mektup yazan versiyonu vardi bizde evlere şenlik. Cahil cesereti naparsin.
Çılgın jhonny kız ögrencisini coşturuyor.

(bkz: Jhonny sins)
tarih hocasıdır. gavattır. adı da.. neyse.
bu gavat hoca ders, sınav ortasında güzel kızları hep bi yerde kıstırmak suretiyle alenen taciz ederdi.
hiç unutmam, bi keresinde kendine hedef olarak sol sıramda oturan damlayı seçmiş. o zamanlar daha 16 yaşındayız ama damla daha o zamanlar oldukça seksi hatun baya baya. güzel bacaklar, dar etek, dar gömlek kıvırcık saç falan. hafif de meşrepti galiba kendisine bok atayım bi.
her neyse. hocayla bu damla, böyle oyun oynuyorlar el şakalı makalı. hoca başına dokunuyo, damla adamın göbeğine korna basma hareketi falan yapıyo, sanırım öyle bi şeydi hatırlayamıyorum. adamın kendinden 2 metre önce giden bir göbeği vardı zati.
en sonunda bu salak adamın yarım dünya göbeği bi an tutturamadı, adamın daşşakları bi an için avuçladı aq.
kız iptal, ben iptal, olay arka sıra da geçtiği için farkına varan 2 3 kişi iptal, hoca ip...ne hoca, adamın umrunda değil en ufak bir utanma, sıkılma emaresi bile yok. bıyık altından gülüyor şerefsiz, sanki hep bu anı bekliyormuş gibiydi. bu gün bile adamın yüz ifadesi aklımda.
din hocasıdır. masada namaz kıldırdığı kızların kalçasını sıvazlardı.
işini yapmıyorsan okuldaki amacın ne peki.
sen öğretmensen işini yap her boka maydanoz olma.
öğrencinin ailesine tehditte bulunan hocadır.
Şaşı gözlü coğrafya hocamızdı tenefüslerde kızlarla voleybol oynar derste erkeklerle yaptığı sporlar hakkında konuşup kızları keserdi, ey zalım yaşar. Bütün sınıfın gözleri önünde nişanlısının peşinden koşması da ayrı komediydi hala hatırladıkça gülüyorum ya ahahaha.
eski almanca dersine giren hocamızdır.artık okulda yoktur.

beden dersinde kırmızı bir tişört giyen öğrencisine ''kırmızı sana çok yakışmış '' diyerek dumura uğratmıştır.
şu anda akp den milletvekili olmuş hocadır.
liseli fantezi olan hocadır.

bizim lisedeki matematik hocasının kulak memelerine karşı zaafı vardı. ne yazık ki ben de bu zaaftan nasibimi almıştım.

bu hoca bir gün koridorda bekçilik yapıyordu. ben de kantinde masa tenisi oynuyordum. maç biraz uzadığı için öğretmenler ziliyle birlikte sınıfın yolunu tuttum.

tam merdivenlerden çıkacaktım ki bana seslendi.
"paroxysm zil çaldı duymadın mı? ne dolanıyorsun buralarda?" dedi ve yanına çağırdı.

önce elini omzuma attı, birkaç tane iğrenç espri yaptı; ben de mecburen gülümsedim.
sonra birden mememi ellemeye başladı. baş parmağı ve işaret parmağı arasına aldığı mememi yavaşça okşuyordu. ne yapacağımı bilemedim.

hemen kendimi geri çekip derse geç kaldığımı söyledim ve koşar adımlarla sınıfa kaçtım.

daha sonradan öğrendim ki bu herifin tek erkek kurbanı ben değilmişim. sınıftaki erkeklerin yarısının memesini mıncıklamış.
deşifre olmamak için gençlere şantaj uygulaması yapan dövülesi hoca.
motorla kahve içmek için facebooktan mesaj atan hocadır.
Bizimki beden hocasıydı.
bilgisayar hocamızdı.