bugün

bakın dosltar, galyalılar, yurttaşlar, beni iyi dinleyiniz... bu anlatacağım bir ibret hikayesidir.

benim çok tatlı bir arkadaşım var. sadece abaza. biraz. azıcık abaza. yoksa iyi çocuk. hatta yakışıklıdır da. ve ömründe vurdurmamıştır. sadece biz arada şaplak falan atarız şakasına. şakadan. pıt diye. ufak şaplaklar. neyse konumuza gelelim. bu arkadaş, bir arkadaş yani, bir gece vakti ansızın gelen penis kabarmasından dolayı kendisini söndürecek bir kütle ararken travesti ile karşılaşıyor. off memelere bak aman bacaklar da güzelmiş boy da 1.90 domaltırsak ne farkeder taşşak da taşşağa değecek değil ya, gibi şeytani cümlelerle de kendini gaza getiriyor. sonuç olarak hemen yaklaşıyor ve bir üfürük kaç milyon piremses diyor. gayet tatlı ve ince ses tonuyla parada anlaşırız yakışıklı çocuk senin yolun nasıl düştü buraya gel bakiyim gibi tatlı cümlelerle daha da baştan çıkan arkadaş, traverten piremsesle tepişiyor. ancak iş bununla bitmiyor, bu legebeteli zokoroların asıl totoşluğu burada başlıyor.

arkadaşı bırakmıyor efendim. ben de sana vuracam, istersen para da veriyim seni çok sevdim diyerek zorla arkadaşa sahip oluyor. arkadaş çok üzgün. birgünden birgüne el değmemiş taharetsiz bırakılmamış berrak popişimi gıcırdata gıcırdata küteledi diyor. anlatırken neredeyse ağlayacaktı çocuk.

kanmayın bunların bu masummuş gibi takılmalarına. tatlı tatlı nazik nazik konuşmalarına. arkadaş direnememiş.
(bkz: bi arkadaşım ekolü)
(bkz: haklıyım ya vurun amk)