bugün

Sevgiyle, aşkla birlikte zor olmayan eylemdir. Bir kız vardı dil kursunda kendisinden hoşlanıyordum ama açılamıyordum sonra sonra duygularımı dile getirdim ve bana kızlara ilgi duyduğunu anlattı. ilk genç kızlığından beri yatılı okul hayatı olmuş kızın ondan mütevellit kendi cinsiyle çok yakın temasta olmuş.. Anlattığına göre yatılı okul ortamında lezbiyen ilişkiler sıklıkla yaşanıyormuş, ilişki boyutuna gelmese bile birbirlerinin vücutlarına rahatlıkla dokunup ellemek bile sıradan bir durummuş. Bu kız da taş gibi göğüsleri olan bir kızdı. Dediğine göre lezbiyen olmayan kadınlar bile güzel dolgun göğüslerden etkilenip ellemeyi severmiş. Yatılı okuldaki açık duşlar vs.. Zamanla erkeklere ilgi duymamaya başlamış.
Velhasıl ben bu kıza baya bir aşık oldum ve aramızda bir duygusal bağ oluştu. Aslında içinde, yaradılışında olan duygular canlandı ve karşı cinsi sevmeye başladı.
Arada yine kız arkadaşlarıyla görüşüyordu ama bana gerçekten aşıktı. Sonradan ayrıldık.. Sözün özü lezbiyen kızlara da aşık olunur ve onlar da aşık edilir.
Ergen mastürbasyon fantezisi.

"Aslında hiç istemiyomuş ama, beni görünce dayanamıyomuş. Ondan sonra sevgilisini de çağırıyomuş."
beni görse lezbiyenliği bırakır klişesi. yemedik.