bugün

Besni de yetişmiş,düğünlerde aranılan türkücü olmuş ibrahim tatlıses le yanyana geldiklerinde ne kadar da ezik olduğunu gördüğüm,zibidi oğlu ataköy cumhuriyet lisesi nde okuyup bateri çalan kişi. (bkz: davulcunun oğlu zurnacı)
"küstüm" diye diye ölecek şarkıcımız.
"haber salmış yar gelecek" ve "küstüm" şarkıları ile meşhur olup bonservisini eline alan, daha sonra kanal 7 'ye transfer olan, yaptığı programda arkada fon olarak yerinde zıplayan boyununa puşi dolamış armadilloları kullanan sırça bıyıklı çizgi film kahramanı.
latif doğan küstüm showile izleyenleri gülmekten kırıp geçiren sanatçı kişisi
okan bayülgen'in tarkan gitsin küstüm show'a katılsın söylevine karşın cevap hakkını kullanmış arabeskçidir.

''okghaaan bayülgen bizim programımız hakkında ileri geri konuşmuş tarkan gitsin küstüm show'a katılsın demiş bak okghaaan biz tarkan'ı 50 kere küstüm show'a davet etsek her seferinde gelir..Sen makinana sahip ol da lastiği patlamasın..''

programın finishinde ''elveda elveda hepinize birden elveda'' isminde 4 4 lük ritimde bir beste türetmiştir saygı duyduk kendisine..
çakma ibogillerden sürekli küsüp, oyunbozanlık yapanı.
su anda yuregi yanan babadir. oglu vakkas dogan dun ambarli yolunda trafik kazasi gecirmis , agir yaralanmistir. su anda halkindan dua isteyen babadir. zira oglunun hayati tehlikesi devam etmektedir. allah yardimcilari olsun , sifa versin.

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=196942
gecenlerde oglunun kaza haberiyle haberlere ve magazin programlarına konu olmus küstüm sarkısıyla meshur sarkıcı.
doğması allahın bir lütfu olan san'atçı..
Bir kişiye küstüğünü, canlı yayınlarda haykıran zat.
bahsi geçen kişi olmasa da aynı isimle bir kursta karşılaşılmıştır.yoklama sırasında onun ismi okunduğu esnada her seferinde bir sessizlik olmaktadır.o sessizliği titrek bir burda sesi bozmaktadır ve gözler sesin geldiği noktayı aramaktadır.
bizim yazligin havuz basinda konser veren justin timberlake ozentisi.

(bkz: flamingo 4)
kedimin ismini sol framede görünce yara zannettiği hede.
gün itibariyle resmini t-shirt'lerime bastırıp gezdigim,küstüm isimli $arkısıyla milyonların gönlünde taht kurmu$ ülkenin aranan kanı.sanat dünyasında ı$ıl ı$ıl parlayan bir fener.
sen aslansın sen yaparsın diyen prodüktörlerin şişirmesiyle kendini sanatçı zannedip göz önünde amaçsızca yer kaplayan şarkıcı bozuntularından sadece bir tanesi...
Kaptan mağara adamı kılıklı elinde sopa yerine mikrofon taşıyan varlık...*
çok yanık parçalar söyleyen türkücü; küstüm'ü öyle bir söyler ki içiniz acır hacı öyle böyle değil.
bizim burda (çorlu) açılan kebapçıya çelenk göndermiştir kendileri.
(bkz: küstümlatif)
aslen adıyaman besni'li olup adana'da meşhur olmuş türkücü. tipi de fena halde ercan turgut'a benziyor.
şakacı insan
latif doğan gibi kaldım diye bir deyimi bile vardır.
seçime 1 gün kala son enerjisi ve sesi tükenmiş daha çok zübük politikacıları andıran arabeksçi. Otogarlarda daha çok 'gel abim gel son model otobüsümüz kalkmak üzeredir'' diye haykıran yurdum insanı tiplemesine öyle yakın ki bu işi yapsa o da aynı koltuğu 2 kişiye birden satma başarısını gösterebilecek yetenektedir.
Yurdumun insanları onu pek sever, o halde, Bülbüller susmuş da kargalar öter, makam bilmeyene bu bile yeter.
dün gece rüyama giren ilginç tipleme.

yok hani anlarım rüyaları, kuştur ottur boktur rüyaya girer; deprem olur, uzaylılar gelir, canavar gelir; anne ölür baba ölür de, latif doğan ne lan?
küstüm şarkısı ile meşhur olmuş kişi. şarkıyı canlı söylerken kendisini görmelisiniz. zaten zayıf bir de kendini zorlayınca deri kemiğe yapışıyor boğazdan kemikler çıkacak gibi oluyor. yine de sesi çıkıyor adamın o ayrı bir konu.
besni de düğünlerde şarkıcılık yapmış,kırkından sonra ünlü olmuş,parayı bulunca değişen kişi.
hemşehrimdir fakat sevilmez memleketinde o kadar.cıvıklığı ve soytarılığı ile besni nin yüz karasıdır.