bugün

conan o'brien' ın yerini alan jimmy fallon'un devam ettireceği programdır. jimmy programın mükemmel olacağının sinyallerini geçen hafta katıldığı late night'da vermiştir.
tu-spuck klibiyle yarmış program.*
jennifer aniston'ın gerçek hayatta da çok tatlı olduğunu gördüğümüz program.
chuck taki esas oğlana fena halde benzeyen sempatik adam tarafından muhteşem sunulan program.
conan o'brien'ın yaptığı programın yanından geçemeyecek olan program.
programda o kadar çok atraksiyon var ki izlerken bir şekilde kendinizi kaptırıyorsunuz ancak conan o brien dan aldığınız zeka düzeyi yüksek bir espri anlayışı elbette ki yok.

düdüt: o değil de bu herif ne kadar chuck a benziyor. *
chuck'tan ziyade taxi'nin amerikan versiyonundaki salak polise benziyor hatta bizzat kendisi.

http://www.imdb.com/media/rm866032896/tt0316732

iyi de bu entrynin bu başlıkta işi ne; (bkz: jimmy fallon)
jimmy fallon kişisinin çekiniyor gibi bakarak sunduğu şov programı. adam espri yaparken bile tahtaya kalmış ilkokul çocuğu gibi bakıyor yahu. *

karşılaştırmak gerekirse conan o brien ve programı tercih edilir.
Conan o'brien'i özletmiştir. Ama yinede iyi bir programdır. Hani max weinberg 7,hani conan'ın çok güldüren fakat bir o kadar da soğuk olan esprileri.
izlerken beyaz show izliyomuş hissine kapılıyorum. zaten stüdyonun atmosferi çok renksizi, jimmy fallon' un bayık esprilerini zoraki alkışlayan seyirciler de programı benim gözümde dramatik bir hale sokuyor. lan bazen o kadar üzülüyorum ki adamın şakalarına tepkisiz kalınmasına tv. karşısında ben gülüyorum ayıp olmasın diye, sanki adam beni görüyo gibi, napıyım acıyorum çok, sen kıçını yırt espriler şakalar komiklikler filan kimse .iklemesin seni, kötü durum hacı.
gıcık oluyorum bu programı sunan adama. bi grubu var bunun roots mudur nedir. sanki dünyanın en iyi grubu. her program övüyor. zaten grup da hiç hoşuma gitmiyor. hepsi zenci lan.
jimmy fallon gerçekten çok yönlü bir insan, tabiri caizse on parmağında on marifet ama bir conan o'brien olamaz.
ilk bölümünü izlediğimde "nerde conan nerde bu herif" demiştim. sonra birkaç bölüm daha izledim, program oturdu, jimmy'nin özgüveni yerine geldi, ve şimdi, tonight show'a geçince conan'ın nasıl bozulduğunu ve jimmy'nin nasıl conan'ın tahtına oturduğunu görüyorum.

conan her zaman daha iyi ama, tonight show'da yeteneklerini sergileyemiyor. jimmy ise late night formatını kullanıyor ve tonight show'dan kat kat daha iyi bir program yapıyor.

tonight conan'ı bozdu, late night ise jimmy'nin olduğundan daha iyi görünmesini sağlıyor. işte bu yüzden tonight show'u değil, late night'ı izliyorum.

güzel olan late night idi, jimmy veya conan olması önemli değil. ama conan olsa daha iyi olurdu. ama jimmy'li late night'ı herhangi birili tonight'a tercih ederim.
cameron diaz la dansettiği fragmanını yediğim program. conan kadar karizmatik olmasa da jimmy nin sevimliliği ile de gayet izlenebilir program. karaoke yarışmasının birincisine hediye ettikleri o paçoz aletin hastasıyım. evde bir buzdolabı, bir fırın kadar gerekli hacet. alıp çeyize koymak lazım.
5 eylül 2009 tarihi ile haksızlık olmayacak bir sayıda izlediğim programı sayısının ardından ilan ediyorum; jimmy'nin mevcudiyedi ve istikbaliyle ile asla bir conan o'brien kalitesine sahip olamayacak programdır.

edit: imla
bir bölümünde "jimmy'nin ünlü olmadan önce çektiği diziler" gibi birşeyle alakalı bir parçası olan şov.

3 dizi de "looks like it's gonna be one of those days" şeklinde bitiyordu ve dehşet yarıyordu beni. cidden kopmuştum.

ve evet, conan karizmatik, jimmy sevimlidir. yüzünde şaşkın bir ifade vardır sürekli.
daha tam oturması için bir kaç sene gereken programdır. conan da eleştirilmişti ilk başta, gayet tecrübe gereklidir böyle bir iş için. ama şimdilik idare eder.
bugun yayınlanan bölümde 'barack obama nın bakışlarının adı' bölümüyle çok güldüren program.
megadeth'i çağırmış olması beni sevindirmiştir.

megadeth facebook sayfasından şöyle duyurmuştur:

--spoiler--
Attention Metal fans! Make sure to tune in tonight as Megadeth will be performing on NBC-TV's "Late Night with Jimmy Fallon". Its a late one so set your tivos. The show airs on NBC at 12:35 AM EST/11:35C. Tonight's guests: Denni...s Quaid, Elisabeth Moss, Megadeth. Also dont forget to pick up your copy of "Endgame", Megadeth's twelfth studio album, in stores now!
http://www.latenightwithjimmyfallon.com
--spoiler--
megadeth i çağırmakla hophop hoplamamı sağlamış programdır seviyorum jimmy fallon ı yalnız e2 de tam olarak kaçta yayınlanıyor bilmiyorum. he birde program başlarken jimmy fallon la zannedersem american idol ın jürilerinden biri bir şarkı söylüyor, çok güzel o şarkı adını bilen varsa yollasın mesajla.

edit:şarkıyı söyledikleri adamın adı Randy Jackson. bu kadar yardım ettim artık bulun hadi!
(bkz: sözlük o şarkıyı bul lan allahsız)

edit 2:şarkıyı buldum sözlük, ben bulurum şarkıyı sözlük ben bulurum dedimmi bulurum sözlük

şarkının adı the midnight special
bizde bazen pek "late night" olmayan program.
the tonight show with conan o'brien'dan daha fazla güldüren programdır.
(bkz: lick it for 10)
7th floor west serisiyle yarmış program.
e2' nin conan o brien ın yokluğunda yayınlayacağı düşünülen program.
orkestra görevini the roots grubunun yaptığı show programıdır.sırf bu nedenle bile izlenilebilir.