bugün

Sanırım aşık olduğum sanatçı.
Dinlenildiği andan itibaren insanı başka dünyalara götüren kadın.
5 ay önce ilk şarkıdısını dinlediğim zaman bir kaç güne sıkılırım dediğim halde şu an bile dinlerken beni ilk zamanki gibi mest eden sanatçı.
sanırım son dönemde rastlanan en milliyetçi kadındır. amerikan bayrağının belirmediği klibine rastlayamadım. elinde, üzerinde, donunda sürekli bir amerikan bayrağı. bunun türk bir versiyonu olsa mhp kendisine sponsorluk teklif ederdi.

estetik operasyonları sırasında doktorların "bir erkek kadında ne ister?" diye beyin fırtınası yapıp, çıkan sonuçlara göre bu hatunu yonttuklarını düşünüyorum. aksi durumda sadece burun törpüleyip, dudak şişirmekle bu hale geliniyorsa seri üretime geçsinler...

her şey bir yana kliplerini gerçekten sağlam bir ekip çekiyor olmalı. bizimkiler gibi jimmy jipi sağa sola sallayarak 5 dakika görüntü kaydedip üzerine şarkıyı yapıştırmıyorlar.

elalemin çocuğu yapıyor valla.
sesi harika olan kişi.
born to die şarkısını gözü kapalı dinlendiğinde denizaşırı mekanlara sürükleyebilen şarkıcı.
bildiğin adele'in zayıf hali bu hatun. harika sesi var, born to die klibinde göz makyajını çok beğendim ayrıca.
"carmen", "off to the races", "bel air", "video games", "ride" şarkıları harika olan bir şarkıcı. geç keşfetmiştim...
özellikle de "carmen" ve "off to the races" tavsiye edilir...

"i'm your little scarlet, starlet, singin' in the garden, kiss me on my open mouth..."
bir " dana led yer. " değildir.
Born to die şarkısına ve tipine ölünesi kadındır. Sahne lakabı da kendisi gibi şahanedir.
sabahlara kadar dinlenilesi kadın. Sen hep şarkı söyle.
(bkz: video games) (bkz: born to die) (bkz: ride) (bkz: blue jeans) güzel şarkılarıyla dünyaca ünlü canlı pekte iyi olmayan sanatçı.

kanıt isterseniz buyrun

http://www.youtube.com/watch?v=loTdgMww8VU
çirkin kadının değil bakımsız kadının olduğunu bu iki klibinde ispatlamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=mQqFmvaGBUg

http://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g
inanılmaz güzel bir ses ve aksana sahip, bir o kadar inanılmaz şarkılar yapan hatun. özellikle national anthem, klibinin de etkisiyle olacak, kalbe dokunmaktadır.
aşırı ortak noktamız olan güzeller güzeli bir ablamızdır. sürekli bu çağa ait olmadığını hisseder, nostaljiye ve yaz zamanlarına aşık, retro olan herşeyin koleksiyonunu yapan, lakin canlı performansı inanılmaz kötü olandır. arka arkaya 7 kez mi detone olur bir insan arkadaş, yine de şarkılarındaki sesiyle hissettirmek istediği şeyi rahatça dokunduruyor, o ayrı.
sesi huzur verir. ne zaman dinlesem rahatlarim. playlist imin nurudur.
bu kadını görünce aklıma cemal süreya'nın (bkz: soluğundan öptüm seni) şiiri geliyor. *
Lana del rey kesinlikle mükemmel bir ses inanılmaz güzellik ve tam anlamıyla american 50ler amerikasını yansıtan özgür ruhlu kız zaten tüm şarkılarını biliyorum dinlemekten zevk alıyorum lana is my life gerektiğinde herkese karşı savunurum o derece .
Her klip de ayri bir erkekle birlikte olan seksilik de flama tasiyan hos kadife sesli bir hatun.
zenci dudaklıdır.
Bugüne kadar durmadan dinlememe rağmen sıkılmadığım şarkılara sahip olan tek sanatçı. Batılı arabesk kafası yaşatır kendisi.
abd li, olağanüstü etkileyici sesi olan kadın. dark paradise ruhumuzu okşuyor resmen.
(bkz: overrated)
güzel hatun vesselam.
Boru sesli, ördek dudaklı, estetik burunlu diyenlere inat sevdiğim desteklediğim şarkıcı. Albümü de güzeldir hatta geçen senenin en iyi çıkış yapan sanatçısı bana göre. iyi müzik yapar. Summertime sadness, video games güzeldir. Şarkılarıyla insanı alıp uzaklara götürebiliyor.