bugün

entry'ler (14)

usher i her konserde bir hayranını kucağına alması

beni alacağı anlamına gelmez bu durum .

2pac

TUPAC için laf kalabalığına gerek yok dinle ve kendinden geç hepsi bu .

türkiye tayyip erdoğan ın tapulu malıdır

sömürüp duruyor yiyip bitiriyor amerikaya peşkeş çekiyor malıyla .

pazartesi sendromu olmayan adam

belkide pazar günü fobisi var pazartesileri seviyor gerçi pazar günü fobisi olan birileri var mıdır koskaca dünyada buda şüpheli .

tayyip in 300 milyon dolarlık uçak alması

Türkiyeyi sömürdüğünün açıklayıcı bir ispatı işte .

aynı anda 4 kişiye aşkım diye mesaj atan kız

ya ben birşey derdimde sözlük kuralları buna izin vermez neyse susma hakkımı kullanıyorum .

gitmek ile unutmak arasındaki fark

bence ikisinide yapamazsın gittiğinde aklın hep orada olacak unutmamış olacaksın unuttuğunda isi olduğun yerde anılar canlanacak unutmuş olmayacaksın çok karışık .

alexis bledel

alexis bledel fifty shades of grey serisinin kesinlikle anastasia steelesi .

mavi göz vs yeşil göz

ikiside göz rengi ha mavi ha yeşil ama bazı insanlara mavi gözde ayrı bir yakışıyor .

canan tan ı sevmeme nedenleri

çok iyi bir yazar değill güncel konular ve insan okurken sıkılabiliyor ayrıca eroin ile dans teşvik edici bir roman bir uyuşturuyu nasıl kullanacağımızı bilmesekte olur .

gece yapılması insana huzur veren şeyler

bazen sadece yaşamak istediğin hayatı olmak istediğin şeyi düşün huzur bul .

lana del rey

Lana del rey kesinlikle mükemmel bir ses inanılmaz güzellik ve tam anlamıyla american 50ler amerikasını yansıtan özgür ruhlu kız zaten tüm şarkılarını biliyorum dinlemekten zevk alıyorum lana is my life gerektiğinde herkese karşı savunurum o derece .

celal ile ceren i sinemada izleyen gerzekler

daha iyi bakış açılarını geliştirecek flimler varken insanların iki üç ergenin hayatını konulan filimlere gitmesi çok saçma ayrıca verilen paraya yazık .

twitter

bence gerekli bir sosyal ağadan çok insanların 140 karakterlik cümle yeteneklerini geliştiren bir uygulama sadece.