bugün

aslen, " laiklerin bizim atalarımıza istediği gibi hakaret edebilmesi ama bizim onların ataları ile ilgili gerçekleri hakaret etmeden söylememizin bile yasak olması" şeklinde 40 değil 140 karakter sınırına bile takılabilecek kadar uzun ama bir o kadar da önemli bir konudur.

şu anda göz önünde bulunan dindar, samimi müslüman, bu dini tam olarak yaşayan kimi biliyorsunuz?

soruyorum gerçekten laiklere... var mı bu şekilde bildiğiniz biri ve eğer varsa hangi özelliklerinden dolayı bu kişiyi samimi dindar, gerçek müslüman olarak nitelendiriyorsunuz?

ama ben söyleyeyim...

benim bildiğim şu anda dünyada yaşayan en önemli islami kişilik ismini buradan zikredip de kirletmek istemediğim bir nakşibendi şeyhidir. küçük yaşlarından beri alnı secdeden kalkamıştır. resulullah * ın sünnetini uygulamış ve en unutulanlarını bile hatırlatıp uygulattırmıştır.

işte aziz okuyucu, hazreti kanuni sultan süleyman han, tüm kaynaklara göre (kafir olanlar hariç) şu anda bizim bildiğimiz en dindar, en samimi, en kamil ve en ilim sahibi müslümandan daha üstün, daha büyük takva sahibi bir evliya idi.

kendilerine put olarak belirleyip taptıkları şahsın çeşitli entrikalarla hain ilan edip vatanlarından sürdürdüğü o mübarek padişahların her biri bu vatan için canlarını hiç düşünmeden verebilecek ve yeri geldiğinde de verebilmiş insanlardı.

ama bir dakika... bunlar daha bizim son sözlerimiz değil efendiler...

değil rakı sofralarında, dansöz oynatılarak, raks edilerek, balodan baloya koşularak kurulmuş bu düzen, sizin ağababanız olan amerika, almanya ve rusya hep birlikte gelse yine bu milletin evlatlarının kafasına kendi ecdadlarına sövmeyi sokamayacaksınız...

çok az kaldı. 1 sene daha bekleyin inşaallah-u rahman...
laikliğin ne olduğunu kavrayamamış insana ait bir söz.
laiklerin atası yokmu? onlar ağaç kabuğundan mı çıktı? dedirten söylemdir.
laiklik din ve devlet işlerinin birbirinden ayrı tutulmasıdır.şimdi düşünün her iki tarafın ettiği küfürlerin laiklikle uzaktan yakından ilgisi varmıdır?
karşı cephenin de onlara hakaret etme şansını doğurandır..
zaten bu güruhun ciddi kısmı osmanlı yı ve osmanlı soyunu kendi ataları saymamaktadırlar.
ne yapılsa müstehaktırlar ama, asil ırkımız, asil dini inancımız sebebiyle kendilerine çok da sataşılmamaktadır..
bir de;
(bkz: boka taş atma üstüne sıçrar)
demiş atalarımız..
laiklik ismi arkasına gizlenmiş ateist kişiliklerdir bunlar. darwini eleştirsen kıyametleri koparırlar ama hz. muhammede hakaret etmek onlar için doğal bir haktır.
(bkz: laik değilde ateist diyelim biz ona paşam)
kendi atalarının belli olmamasından kaynaklanıyor olabilir.
bizde onların atalarına hakaret ederiz. zaten bunlar son çırpınışları, ciddiye bile almıyorum. silivri ortada, hsyk ortada, emniyet ortada, hükümet ortada artık herşey muhafazakarların. muhteşem yüzyıl gibi dizilerle son çırpınışlarını yapıyorlar. atatürk'ten beri hakaret ediliyor yeter artık.