bugün

cumhurbaşkanı abdullah gül'ün "yakın" arkadaşı ve akiloç serdar arseven'in akıllara ziyan tweet'i

kendisinin polis bu itlere copu sokunca suçlu oluyor tweet'ini protesto eden kadına verdiği cevap...

--spoiler--
kadına bak iyice azıtmış, ne istiyor benden. laik olacaktım ki seni...
--spoiler--

https://twitter.com/sarse...status/329587966076915712

benim çıkarımım laik olmadığı için kadınlarla ilgilenmediği yönünde. cemaat önderinin yolundan gidiyor yani.
--spoiler--
keşke bende şıh falan olaydım da zabahlara kadar şunu badeliydim.
--spoiler--
kaba tabirle sonuna ''sikmek'' fiilinin 1. tekil ile di'li geçmiş zaman eki gelecek söz dizisi.

sevişmeyi bir tek laikler yapıyorsa, serdar arseven nasıl oldu ? abov.

şaka bir yana; allah allah nidalarıyla tecavüz etsin !

not: bir kesimin belirlediği hayat biçimini aşağılayıcı ifadeler kullanırsanız, karşılığını alırsınız. bir müslüman canlı bomba oldu diye bütün müslümanları terörist olarak görmek de aynı şeydir.
twitter üzerinden kendisini rezil etmeye devam eden, sözde bilgili kişilerin bir rezilliği dahadır.

laik değil önce insan olun bence.

bir kadına nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen biri, zaten anca akp yalakası olabilirdi.
kendisi durmuyor efendim devam ediyor;

--spoiler--
Kadın kolları da bir terzi dükkanına dalmış!.. Erkeeeek, erkeeek diye kudurmuş bunlar!
--spoiler--

ortalama bir akp li için bile adam pisliğin teki çıktı rıza baba.
beyni çükünün ucunda olan yaratık söylemi. o kadarcık yere sığan beyin anca bunu düşünür zati.

daha çok şey söylenecek ama ona bile la(y)ik olmayan yaratık.
kolay bir din olarak akp dini

böyle bir dine mensup olduğundan pek de yadırgamamak lazım!
boyundan büyük laf eden gasteci beyanı.

--spoiler--
şakirt olacaktım ki o 8 yaşındaki kızını
--spoiler--

nasıl aga hoş oluyor mu?
laf kalabalığıdır.

yazdıklarına bakınca laikliğin hiçbirşey kaybetmediği görülür.

kadınlara ettiği laflara gelince, birkaç şey söylenebilir tabii:

(bkz: büyük konuşmak)
(bkz: ilahi adalet)
(bkz: kız çocuk torun eş sahibi olmak)
(bkz: inşallah yarabbim)
düşük ve cahil bir insan tarafından sarf edilen cümle. tabi öncelikle bir kadın fikrini söylüyor, hoşnutsuzluğunu dile getiriyor. olacak şey mi ? azıtmış resmen. oysa ki ne güzeldi bir erkeğin 3. karısı olsaydı da bitki gibi yaşayıp beyine hürmet etseydi... işte bu kadar tahammülleri zayıf, eleştiriye kapalılar bağnaz ve yobaz insanlar. oysa ki bu ülke yıllardır size tahammül ediyor, edilmek zorunda bırakılıyor ama sizin kadar düşmüyor... bu insanlar her fırsatta ahlaktan bahseden insanlar. umarım bir gün bahsetmeyi bırakıp edinimde bulunursunuz.
-bir itoğlu itin sözüdünden başkası değildir
''laik olsam seni''
(bkz: yüz verdik ayıya geldi sıçtı halıya)
yazar bu tweetinde "laik olsaydım hepinizi sikertirdim. allaha şükredin ki şakirtim, yobazım yalnızca kendim gibi yobazlardan üreyebiliyorum." demek istemiştir. aynı tweette yazar, fantezi dünyasını okuyucusuna hissettirmeyi başarmıştır. yaşadığı dönemde insanlar tarafından anlaşılamamış olan bu değerli şakirt, "kaç yüzyıl önce yaşasaydı okuyucusu tarafından anlaşılabilir olurdu?" sorusunu akıllara getirmeyi başarmıştır.
bu laikliği değil, devlet işleri ve orospu çocukluğunu karıştırmaktır.
sosyolojik araştırma konusudur. disipline sevk edilir akillerden ihraç edilmeli ve mora'ya sürülmelidir.
Serdar erseven kardeşimizin, laik karıya ayarı verirken sarfettiği cümle.

hemen laikci godoşlarda karıyı savunmaya geçmiş, tabi karşılığını seks olarak alacaklar ya.