bugün

entelektüel takılmayı ve laik elitliği anlayamamış tiplerdir. kemalistim der sorsan nutuk okumamıştır, ha atatürkü de sevdiğinden değil ha kendini sınıfsız hissetmenin verdiği rahatsızlıkla kemalistim ben yea der durur bunlar.
aynı tespit kendini dindar elit olduğunu zanneden sonradan şımarmış tipler içinde geçerlidir.dindarım der sorsan ama hayatında dini bir kitap okumamış kendine bulduğu sınıfın verdiği rahatlıkla şımarıklık yapıp durur bu bebeler.
hayatında hiç kuran okumamış müslümana dert olur.

sorsan hacı.
bir insan neden kemalist olur sorusu ve verilebilecek cevaplarla ilgili tiplerdir.
g*t olmuş bir zebrayı andıran kıyafeti tasvir eden nick sahiplerine dert olmuştur.
yahu yine şaşırtmadınız beni çakma kemalistler, bir tane kemalist de çıkıp demiyor ki, aga bu nedir?
başlığı anlamadan savunmaya geçen çakma kemalistleri ve laik elitlik ve kemalistlik konusunda iki kelam edemeyecek zavallıları göstermiş saldırgan sınıfsızlardır.

ayık: la konu ben değilim bana yoğunlaşmayın sınıfsızlar, ha derdim hiç değil olsa bile bundan size ne, lütfen buradan gider misiniz...
ne olduğu belli olmayan , ekolojik döngüye henüz eklenmemiş tiplerdir. yaşama amaçları daha bulunmamıştır. çok merak ediyorum doğrusu ne yapmak istediklerini.
laik ve elit olmanın sonuçları ortada. yıllardır elitiz diye halka önem vermeyince halkın dinini siyasette kullananlar hakim oldu. bu anlayışın da sonuna gelmekteyiz çünkü dinin siyasette kullanılması hem dine hem de insanlığa zarar veriyor. bu nedenle siyasette ve kültürde çığır açacak olan yeni yaklaşım, laik olduğu halde elit olmayanlar arasından çıkacaktır. laik olan ve halka tepeden bakmayan halka da layık olacaktır. eninde sonunda gideceğimiz toplum böyle bir toplum olacaktır.