bugün

lahmacun yemeyen insan yoktur, yememek sizi "cool" yada "avrupalı" yapmaz.
bodrumda 50 tl ama teki.
yenilen yemek ile , statü tespiti yapabilen über sosyologların varlığının kanıtıdır.
(bkz: kıroyum ama para bende)
(bkz: çekemeyen anten taksın)
lahmacunu da pis fantezilerinize alet ettinizya helal olsun, ne istediniz güzelim seyden.
Bir erkek bir kadınla lahmacun yiyorsa bu samimiyetinin göstergesidir.ünlü filozof özcan deniz ne güzel demiş.
başlıgi acanin damak zevki olmadığı gercegidir.Lahmacunla varmı daha güzeli.
lahmacunun arasına kebap sarıp yiyen bi insan olarak beni üzen iddia. şu an ağlıyorum. soğandan da olabilir gerçi.
allah affetsin ama abartılan yiyecek ciddi anlamda çok seven insanların olduğuna inanamıyorum.
Balina yarragi yiyen elit takimlarin actigi basliktir.

Antepde bi lahmacun yede gotunden kan akitsinlar.
adam akıllı lahmacun yemeyen insanın sinirden uydurduğu bir şey. Şöyle güzel yapılmış acılı bir lahmacunu hafif salatayla dürüm yapıp yanında şalgamla tüketmemiştir hayatında.
Yanında nevalesi olsa da güzelce bir ezsek şimdi.
Kiro olabilirim sorun degil. Lahmacun bu yani.
Olsa şimdi acımadan gömecek yazarın yoklukta sıçtığı beyanattır.
Kabul ediyorum ama guzel.
avrupalı da aksine senin lahmacun ve cantığını daha çok merak eder dedirten başlıktır. onlara turkish pizza dersin. ne yapsın adam her yerde olan italyan pizzayı yiyip. ilginçtir, kıro ve köylü işi dediğiniz şeyleri avrupalı beğeniyor. itiraf ediyorum ben de kıroyum o zaman.

italya döneri yasakladı türkiye pizzayı yasaklasın

(bkz: #27070048)

Dönerli pizzayla isveç'i fethettik

http://www.haberturk.com/...pizzayla-isveci-fethettik

Türk döneri, Pizzayı geçince italya dönere yasak koydu

http://www.zaman.ro/ro/ne...d=55166&columnistId=0
Götümle güldüğüm iddia. Lahmacun kıro, kebap barzo, kokoreç iğrenç bi bitmediniz amk.
Ağzının tadını bilmeyen avrupai yaşamayı lahmacun yememel zanneden bununla cool olacağını düşünen gerizekalı itemi.

Lahmacunu alcan eline içine soğan salatasını doldurcan limon sıkıp dalcan. Yanına da ayran oh mis.

Yine canım çekti görüyün mü orospu çocuğu.

Edit: üniversitede lahmacun yokluğu çekmeden önce ağzına lahmacunu sürmeyen, çok çok nadir aç kalmamak için biriydim. Öğrencinin halinden öğrenci anlar.
bu devirde kıro olmak lazım dedirtendir.

(bkz: kıroyum emme lahmacun bende)
birde sonuna gercegi kelimesi koymazlar mi. tey allam ya! he oldu amua goyim gercekmis bizde ögrendik.
avrupali hamarigali bile lahmacuna, dönere bilumum tüm türkiye yemeklerine hastayken sok olduk gercek oldugunu ögrenince. buralarda cok guzel bi laf var bildin mi?

yirsen revani, yimezsen yaraami yi!
bol salçalı incecik lahmacunun arasına salatayı döşeyip üstüne limon sıkıp afiyetle yemeyen yazar söylemidir güldürmüştür.
lan susun amk sanki her lahmacun yapıldığında 5-6 tane gömüp geğirmiyorsunuz koca göbeklerinizi kaşıyarak. elit görünmeye çalışan kırolar sizi. ulan elin gevuru lahmacunu sahiplenmeye kalkıyor. kimi gevur dölü de diyor Türk işi pizza. adamlar bu güzelim yiyeceği çalmaya, yabancılaştırma peşindeler. siz hala omo o koro yoyocoğo. o gevurlar elimizden aldığında pizza diye yersiniz artık amk. olmayan gerçekliktir efendim. geçiniz.
medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar
isotlu 2 lahmacuna asla hayır demem.
Ilaveten Çiğ köfte de öyledir.
ankara nın meşhur kebap, lahmancun yapanlarından;
http://www.keko.com.tr/giris/anasayfa

biri iskitler sanayi sitesinde diğeri ostim sanayi sitesinde.

şimdi keko mu kıro mu bilemiyorum.
kafam karıştı.
3 ayda bir bıyık bırakıp oturmuşluğum var.