bugün

siktir çekerim, çok net.
ağır makaraya sarmaktır. tam trolleme sayılmaz ama çok pis daşş.. öhhööm dalga geçilir. yanlışı görüp de hala o yanlışta ısrar eden üstüne defalarca anlattığın halde devam eden ve işi ukalalığa vurmaya başlayanla en fazla makara yaparsın. makara yaptığını da anlayamıyorlar ciddisin zannediyorlar daha bir komik oluyor.
Sövüyorum ben direk. Öyle dümdüz yüzüne karşı.
Adamına göre değişir. Karşımdaki benim için önemli biriyse sabırla anlatmaya çalışırım, önemsiz biriyse uzatmam.
her yerde ariza cikaririm isim gucum yoksa pesini birakmam ugrasirim.

neymis efendim sudan gecirme devrine sonmus.
finis kuantum bulasik makinesi deterjani dedikleri gibi sudan gecirmeden makineye koydum hic dedikleri gibi temiz olmadi.

simdi gel de ugrasma.
ben fairy kullaniyordum kandirildim.

toplum icinde hosuma gitmeyen seyler olunca ariza cikarir kendimi belli ederim.
haa bakin bu o adam diye akillarda kalirim.

ptt de isim vardi herkes sira bekliyor mesela geldi kadin en one gecti ona oyle bir haddini bildirdim ki bir daha degil one gecmek hicbir siraya girmez beklemez evinden dahi cikmaz.

cunku ben o adamim.
arizali.
kafadan hastayim.

bir kere senin vasfin ne ne ozelligin ayricaligin var diye lafa girer karsimdaki ne lanet bir adammis diyene kadar ugrasirim.
LAftan anlayanlarla yola devam ediyoruz.
haklısın demek.
Hiç anlatmaya bile çalışmam hatta muhattap bile olmam.
görsel
görsel
laf anlatmam. salak insanlarla tartışmaya girmem yükselseler dahi. çeker giderim. cevap vererek kişinin tartışmaya değer biri olduğunu hissettirmem onu var etmem. direkt ben seninle tatışmam diyip ayrılırım ortamdan.
Hiç bir şey.
Boşver deyip geç en iyisi.
görsel
Önce onu makaraya sararım, sonra da bir daha görüşmem.
"Lütfen konuşmayalım, seni kırmak istemiyorum" Diyorum. Ama bu tipler ısrarla konuşuyor, boş boş bakıyorum suratlarına. en sonunda anlayıp, susuyorlar.