bugün

laf atan kişinin sağlam bir dayak yiyeceğine delalettir.

hayatın içinden küçük sürprizler. *
(bkz: hg harun abi)
laf atılan bayanın kadın çıkması durumu olabilir.
efenim başımdan geçen olaydır. geçen sene saçlarım uzun ve kıvırcık, sakallarımsa 10 günlük filan. benzinlikte benzin almışım yanımda da bir bayan arkadaş var, sonra lastiklere hava basıyım diye durdum. her neyse eğilmiş vaziyette, yok yok bildiğin domalmış vaziyette hava basarken arkamdan bir ses duydum gayri ihtiyari dönünce bir dolmuşun içinde 5 kişinin bana baktığını ve birden gözlerinin büyüdüğünü, yüzlerinde ise kusmak ister gibi bir ifade oluştuğunu gördüm. arabaya tekrar dönünce yanımda arkadaş yarılmakta, olayı anlattı, adamlar benzin alırken beni farkedip bakmaya başlamışlar arabaya doluşup büyük bir iştahla yanımıza gelmişler, tabii arabadaki de kız olunca 2 kıza laf atarız başımıza da bir şey gelmez diye düşünmüş olmalı hayvan herifler, ee geldiler de ne oldu? bir daha hiç kimseye cinsiyet tayini yapmadan laf atamaz o insanlıktan yoksun olan canlılar.*
hemen bir el hareketi yapılır ve sanki başkasına söylüyormus havası yaratılır.
çok kötü bir durumdur.

böyle bir durumla karşılaşmamak için şu testi http://www2.b3ta.com/femaleorshemale/null çözmekte fayda var. *
şişştt yarumla başlayıp hayırlı günler abi ile son bulacaktır.
Takdir-i ilahi'dir. "Al bu da sana kapak olsun" dur. "Varmı öyle her önüne gelene laf atmak böyle kalırsın işte." dir.
ava giderken avlanmanın 3 boyutlu bir örneğidir. bir bayana laf atarken kişi kendi annesini veya ablasını veya kız kardeşini düşünmeli veya hepsini düşünmelidir. çok büyük bir ayıptır.