bugün

miniminnacık kızına arzu ismini koyan babadır. bir gün o kızın genç bir körpe olacağını atlamış sanırım. kızının resmen cinsel obje olmasının önünü açar. belki de ne halt ettiğini bilmiyordur. arzu diye isim mi olur. lütfen..
kızına "arkadaş" ismini veren babanın yanında pelüş ayıcık gibi kalan baba.
alevden iyidir iyi.
kızın babaya arzu ismi vermesinden iyidir.
(bkz: dilber)
aşkım koyan ebeveyne göre hallicedir...
kızına veli ismini veren babadan daha vicdanlıdır.
normal bir babadir. Bizim yan komsumuzdur. Kızının adı arzudur. Buraya kadar güzeldir. Ancak soyle bir konu var ki bu ailenin soyadı da 'seviş'tir efendim. Bu söylediklerim gerçektir. Kız facebookta soyadını sevinç olarak değiştirmektedir.
koyulmaması gerek ne kadar arzu tanıdıysam hepsi kaşardı.
etrafta isimden tahrik olan ağır abazalar olduğu sürece yanlış yapan babadır.
arzu isminde bir kızın moleküler biyoloji bölümü okuyan bir kaşar olması ile sonuçlanacaktır. kaderden kaçılmaz arkadaşlar.
günde binlerce kişinin yazdığı , yüzbinlerce kişinin okuduğu bir platformda millete regl takvimini ezberletmeyi başarmış bir kızı yetiştiren babadan evla babadır.

varsın alev koysun adını , adam gibi yetiştirdikten sonra çok da problem yok.

edit : şüphesiz ki yine paradise05 ve yine kaçtı yine kaçtı.bu kadın benden ayar yedi mi duramıyor arkadaş anlamadım gitti.
benim arzu diye kardesim olsun arzu ile her gun doverim
arzu ney la. oksan oladi bari.
izmirlidir.
Kızını arzulamak isteyen sapık izmirli babadır.puh onun suratına.
Kıl payıyla kayın pederim olamayan babadır.*
arzular şelale.
Romantik, duygusal, içinde kötülük olmayan insandır.
Ne bilsin günün birinde kanaat önderleri babanın kızına şehvet duyması'nı normal karşılayan sapık bir topluma dönüşeceğimizi?
Benim babamın da ilk tercihi bu admış. Aile meclisi daha popüler ve modern buldukları bir adı tercih etmiş.
Arzu güzel bir addır. Takan da taşıyan da insan gibi insandır.
Edit: başlığı hortlatıp kaçandan daha üstün kişiler oldukları kesin.
ben mesela kızımın ismini süleyman koyacağım ne güzel kimse sikemez.
o nasıl bir babadır, melis varken arzu neden diye sorulur.