bugün

kötü bir durumdur, o an çaktırmadan sağa sola bakarsın sanki az önce onun poposuna bakmıyromuş, gibi davranmaya çalışırsın ama çok geç kız bunu farketmiştir.
her zaman olumsuz neticeler doğurmayan durumdur.

(bkz: olaylar gelişir)
kötü bir izlenim bırakma sebebidir.
akabinde savunma yapılır ;
-bi dakka... aslında açıklayabilirim. inceleme yapıyordum.
bir anatomi labında, bir arkadaş habersizce fotoğraf çekmek ister. herkes kadavraya bakarken bir arkadaş * * * açıkça kızın poposuna bakmaktadır. uzun lafın kısası bu eylemi yaparken etrafta kanıt bırakmamak çok mühimdir.
kız hareket halindeyse geçtikten sonra gözler aynı noktaya sabitlenerek durum kurtarılabilir amma lakin ki sabit duruyorsa işler sakattır.
(bkz: o bana bakıyodu)
''kusura bakmayın kot pantolon dizayn ediyorum ben, buyrun kartım burada inanmıyorsanız''
''pantolonunuz güzelmiş'' denilir ve olaydan paçayı yırtmaya çalışılır. * *
kızın sırt çantasını sonuna kadar indirip, bakan erkeğe de orta parmak yardımıyla işaret çekip uzaklaşacağı olaylar zincirinin ilk halkasıdır.
kız boy aynasına bakıyorsa ve sende bunun farkında değilsen (neden farkında olmadığın malum) başına gelebilecek durumdur.
arkanda da mı gözün var be güzelim diyerek durumu kurtarbileceğimizi sandığımız ancak çok yanıldığımız durtumdur.
o an yerin dibine gireceğin durumdur.
bakılan kızın poposunda da gözü olduğuna dalalettir. *
çoook kötü bir durumdur. allah yazdıysa bozsun.
eğer bir kızsanız belki çok tepki almazsınız ama kim bilir hakkınızda neler düşünülür.
aa aa ne var canım kendi popomla kıyaslıyorum belki.

edit:alttaki entry masumdur.*
bi de bir kız olarak başka bir kızın poposuna bakıp zihninizde kendinizinkiyle karşılaştırıyorsanız çok daha sikimsonik bir durum.

edit: bir üstteki entrye cevap olarak yazılmamıştır, aynı dakikalarda yazıldıklarından denk gelmiştir.
eğer şanslıysanız, kız da birazcık salaksa, popoyu göstererek "şurana nolmuş yeaaa" demeniz, sizi bu rezil durumdan kurtarabilir. *
hiç paniklemeden daha bir dikkatle bakmaya devam etmeyi ve bakılan bölgeyi yücelten kelimeler kullanıldığında keyifli sonuçlar doğuran eylemdir.
bir erkek için gurur verici andır. erkek adam bakar tabi. evet.
erkeğin poposuna bakan kadınla aynı duyguyu yaratmalı evet.
yakışıklıysan -----> tebessüm,

çirkinsen ----> tiksinti veya yerine göre çığlık,

olarak geri döner.