bugün

ahlak anatomisinin kel kemiği.
insan dişilerinde temiz bir geçmişin kanıtı olarak sayılan şeylerden biridir. (bazı durumlar hariç)
tek sıkımlık (noktalıda olabilir) tabanca.
iyi ki varmış be, yoksa bu kadar insan, bu kadar zaman ne konuşacaktı diye, sorasımın geldiği konudur.
tanrının koyduğu açma halkası.
çeşitli kitaplarda da uyarı olarak verilmiştir "açma halkası kopuk veya yıpranmış ürünleri almayınız", "satın almayacağınız ürünü kurcalamayınız".
Dünya ne kadar .oka sarmış olsa da, tanrı bu tip işlerle meşguldür.
*
kimisine göre namus kimisine göre itibar ben çözemedim daha bunun ne sikim olduğunu desem yeridir. karışmayın milletin şeyisine.
sağlık açısından hastalıklara karşı önleyici olduğu söylenir.
şuan doğuştan aldırılıp sorun yaşanmaması gündemdeymiş diyorlar.
bayanlar daha iyi bilir , gerisini onlar doldursun.
Bir erkek için olmazsa olmaz.
kadın için çok öenmli değil.
fizyolojik bir hata.
insanların uğruna kadınları öldürdüğü şey.
gereksiz saçmalık. örümcek beyinlerin kadın vücudunda kullandığı koz.
erkeklerin ağzına sakız ettiği şey. (onlara erkek demeye utanıyorum da neyse)
(bkz: bakir) (bkz: bakire) (bkz: saçmalık) (bkz: insansın hayvan değil)
(bkz: türk telekom arena)
tez zamanda üzerine araştırma yapılması gereken zardır. çünkü salt " bekaret " için hatunlara bir zar konması bana pek mantıklı gelmiyor. kaldı ki iş bilen erkek zara bakmadan ilk mi değil mi anlamaktadır. iş bilmeyen de zaten ne versen yapar. ee, neyin muhabbetini yapıyoruz lan biz?
birden çok eyleme maruz kalabilir.diktirilebilir,yırtılabilir,patlayabilir.
almadan önce paketi açıp bakmak lazım. çok zor değildir. dudaklarından veya az dışından 2 yanından tutarak önce hafif kendinize çekip sonra yanlara doğru asılırsanız görülür. kutu açar gibi kapakları ilk actığınızda yukarı kalkar. sonra yana yatırılır.

fakat bence gereksiz. cinsel ilişki yaşamak isteyen bu zara zarar vermeyecek yollar bulabilir. yeter ki niyeti bozsun. o yüzden zarlarla tavla ile uğraşmak yerine iyi niyetli kızlar bulmak daha makuldur.

bana bu kız bakire mi diye soran biri gelse ilk yapacağım şey kızın rızası olup olmadığını sormak, istemiyorsa gerekirse yalan söyleyerek sağlam derdim. rapor isterlerse de savcılıktan izin isteyip gel derdim. çünkü kız ve mahkeme istemedikçe kimse kızlık zarına bakamaz, baktıramaz.

kızlık zarı uterus ve vajen'i dış ortamdan gelecek mikroplardan korur. ortası(fevha) açık olmalıdır. kapalı olanlar adet döneminde uterus içinden atılacak dokuları engellediğinden karnın şişmesine ve hastalıklara sebep olabilir. o yüzden bu tip hymenler(hymen imperferatus) haç şeklinde ufak bir cerrahi operasyonla açılmalıdır.

bu arada ilginç bir vaka anlatalım.

14 yaşında bir kız komşuoğlunun tecavüz ettiğini söylüyor. kızın ailesi diğer aile kavga ediyor. evlenmeleri için zorluyorlar. oğlan "ben yapmadım" diyerek itiraz ediyor. önce savcıya gidiliyor, mahkemelik oluyorlar. kız, mahkeme kararıyla doktora götürülüyor. doktor kızlık zarı yeni yırtılmış diye rapor veriyor. oğlan tarafı yine itiraz ediyor ve başka doktora da gösterilmesini istiyor. kız geliyor bakıyorsunuz zar sapasağlam duruyor. kız ağlamaya, yalvarmaya başlıyor. oğlanı çok sevdiğini, oğlanın başkasıyla evlenmek üzere olduğunu, evlenmesi için yardım etmenizi istiyor. yardım etmeyince sizi rüşvet almakla suçluyor. vay o*** vay diyeceksin ama daha çocuk işte.
uğruna nice canlara kıyılmış fazlaca tabulaşmış organik madde.
ölüm sebebidir.
(bkz: töre)
cinsel organın bebeklik döneminde enfeksiyon kapmasın diye bulunur. o zar o yüzden oluşur.

bazı sığırlar yok tanrı güvenseydi zar koymazdı... tavla zarı mı bu lan?
aynen erkekteki sünnet derisi gibidir görevi
bebekken yapılan dışkının çok akışkan olması dolayısıyla enfeksiyona çok hassas olan bebekleri hastalıktan korumak için esirgeyen tarafından konulan bir sigortadır.
türk kızlarının hayat anlamıda diye bilmek mümkün.
zaman zaman keşke bir süre sonra kendiliğinden yok olsa dediğim zar.
kadınlardan çok erkeklerden konuştuğu, tartıştığı kimisilerini tabusu, olmazsa olmazı.

çinliler çözüm yolunu bulmuştur çoktan. arkadaşlar kendini iyi hissetsin diye, en iyi pazarlardan birisi türkiye haliyle.

http://gundem.milliyet.co....2011/1411421/default.htm
sözlüğün sol frame ini işgal eden cinsel içerikli şeylerden sadece biri. yazık.
cinsel ilişkide yırtılabilen ve kanayabilen zardır. çin'den taklidi getirilen ve bolca alıcısı olan bu kan, cinsel organa yerleştirildikten 15 dakika sonra akıntı olarak çıkmaktadır.
tavla zarından daha az işleve sahip bir zardır efendim.
kendini patlattıranların beyinde olduğunu iddia ettiği uhreviyet dolu zardır.
aile boyu trencilik oynayanların zikinde olmayan durum.