bugün

ne kadar inkar etseler de gerçektir. en aklı başında görünen kız bile romantik erkekle konuşur ama öküzle sevişir. bunun sırrı henüz çözülememiştir.
inkar edilemez bir gerçektir.Neden mi sevgili dostlar hemen şöyle güncel bir yaşadığım örnekle açıklayayım.Şu an kendisi ile aynı eğitim kurumu çatısı altında arkadaş olduğum bir kız var adı diyelim ki badegül olsun.Aynı eğitim çatısı altında bir berdan martini türevi olan ama muhabbetimin ancak -selam!naber?-den öteye geçmeyen bir eleman var bununda adı berdo olsun.Şimdi bu badegül gayet güzel, alımlı, hoş, tatlı ve bir o kadar da sevecen bir kız arkadaşımızdır. Kendisi bu berdonun kendisine durup dururken yazmaya başladığını ve bana bu elemanı tanıyıp tanımadığını sorması suretiyle fikrimi almaya çalışır.Kendisinin gözünü artık nasıl bir perde engelliyorsa bu çocukla ben aynı ortama girmeye tenezzül etmem kıza göre çok tatlıdır(??!?!?).2 gündür bana etmediğini bırakmamıştır
-neci bu? kimin nesi? sevgilisi var mı?
+ ...........................(muhtelif vazgeçirici cevaplar)
-ama neden öyle ya ama çok tatlı ya ama ya şirin bence yaa...
+ney? pardon tatlı mı ?
- yaaa bence çokkk şirin.
+ berdan mardini türevi kızım o nesi şirin pardon anlayamadım.
(işte burada konunun tamamen özünü belirten cevap gelmiştir)
-iyide ben zaten berdan severim kiiiii.
+!'^+'!^!'++^+%&'%^&

kısacası kızlar eli yüzü düzgün erkekler yerine daha değişik tipli erkekleri tercih etmektedirler.Hiç inkar etmeyin.

(not:berdan mardini ile hiç kişisel bir problemim yoktur hatta soyadına sahip olmak için neler vermezdim (bkz: martini dry)).