bugün

kızların erkeklerden daha çok konuşması ve insanları sıkmasıdır.ha her kız böyle midir hayır ama çok konuşanlar: baymayın be abicim.
(bkz: bi sus lan bi sus)
len bi konuşmayın aq.len bi durun aq, le bi susun aq. vb... gibi cümlelerde özetlenebilicek durum
(bkz: cem yılmaz)
dertlerini anlatmak için özet geçmeyi bilmemeleridir.

hemen örnekleyelim
hatun kişi: ahmet sanırım senden güzel bir elektirik alıyorum,içimde bir şeyler kımıl kımıl kımıldıyor.yanıma gelsen elimi tutsan beni öpsen bu inanki ilişkimiz için güzel bir aşamanın başlangıcı olacaktır.

bu cümleyi bir erkek söylerse:
(bkz: gel bi çakam)
bazen oral seks anında bile gerçekleşendir.
çok konuşan tatlı sempatik kızlar dinlenmeye değerdir.
ancak çok konuşan kadınlar vardır ki en zararlı türleri bunlardır.
bi başlar ev işinden, tencereden, tavadan, çocuk bezinden, mamasından vs...
sonrası allah sabır versindir...
doğru bir önermedir.
-söyle bakalım orçun can, kızlar neden çok konuşur?

+ ımmm şey iki ağızlı olmalarından.

- ayıp evladım ! peki erkekler neden çok düşünür?

+ iki başlı olmalarından.

- evladım pek bir terbiyesizmişsin.

+ sorduğun soru sanki çok terbiyeliydi.

- yaşın kaç bakalım senin?

+ siktir git be şurdan, güya sempatik amca imajı verecek. mal mıdır nedir!
Adem cennette yanlız başına dolanıyor, yiyip içip eğleniyordu. arada sırada, melekler yanına geliyor onlara bildiklerini anlatıyordu.
hep kendi anlatıyor, melekler de onu dinliyordu. bu durum onun canını sıkmaya başladı. keşke kendisine benzer bir varlık daha olsaydı, o da ona bildiklerini anlatsaydı diye iç geçirdi. allah onun bu isteğini kırmadı. uykuya dalınca adem den havvayı yarattı. adem uyandığında kendisine benzeyen havvayı görünce çok sevindi. mutluluktan havalara uçtu. bütün vaktini onunla geçirmeye başladı. meleklerde onun mutlu olmasına çok sevindiler ama adem in kendilerini ihmal etmesine de üzüldüler. tanrı bu durumu anladı ve adem in arada sırada kaçıp sadece kendisini dinleyen meleklerle konuşması için havvaya sürekli konuşma yetisini verdi. o günden sonra havva hep konuşmaya başladı. adem onun konuşmasından ve birşeyler anlatmasında hoşlanıyordu ama kendisine birşey anlatma şansı vermiyordu havva. bundan dolayı, arada sırada adem havvayı yanlız bırakıp meleklerin yanına gidip onlara birşeyler anlatmaya devam etti.

hatta, adem in elmayı yemesinin tek sebebi havvanın bir türlü susmadan yaptığı ısrardı. adem havvan nın konuşmasından bunalmış olacak ki elmayı yemeyi kabul etmiş.

sonuç olarak bu durumun tek suçlusu adem, yani erkekler.
din, dil, ırk gözetmeksizin dünya kadınlarının %90'ını kapsayan durumdur. boş konuşanı hiç çekilmez, içi dolu konuşan belki bir yere kadar dinlenebilir ama bir yerden sonra her türlü baş ağrıtır.
ne biliyim Alarm bile bir süre sonra susuyor.
Kızlar konuşmasa erkeklerin konuşması ne kadar çekilebilirdi ki?

Tanım: ihtiyaçtır.
az konuşup öz konuşan kızlar da vardır. sizin kişiliğinize bağlı olarak etrafınızdaki kızlar da değişir.
bebeklikten yaşlılığa kadar hayatlarının her döneminde baskı ve psikolojik taciz içinde olmalarının bedensel dışavurumudur.
bir erkeğin çok konuşması değildir.
Çok normaldir. Kafamızda o kadar çok düşünce var ki, söylediklerimiz bunun yarısı bile değil.
ömrü yer hayattan soğutan durumdur.
genellikle içi boştur.
Genel olarak tek ortak arızalarıdır.
Ortak arızaları diyenlerin nasıl kızlarla takıldığını merak ettirmiştir. Zira benim çevremde çok konuşan kızlardan çok, çok konuşan afedersiniz kafa siken erkekler var.
özlem özdeni gören kişiler, çevrelerindeki kızlara "çok konuşuyosun" demeden önce bir kez daha düşünmeli, eğer karşılarında hemen hemen bi özlem var ise hiiiçbir şey söylemeden sessizce topuklamalılardır.
ikizler burcu kızlarına ait bir özelliktir.
Memelerini açtıkları sürece sorun yok.