bugün

bu tarz benim adlı yarışmada yarışan, twitterdan tt bile olmuş yarışmacı. insanların nefretlerini topluyor şu anda. haa bir de vine'ları çıktı ortaya;

https://vine.co/v/hP35O3OdYYI - şu fena. nefretle izliyoruz efenim.
hayatım boyunca gördüğüm en antipatik insan.
gayet sempatik bir kız ha farklı olabilir biraz *
[kat: bu tarz benim yarışmacıları]
farkeden yok sanırım. kendisi pek yakında filminde figüran olarak göze çarpmıştır.
annesinin sürekli evde kaldın demesi üzerine deliren saf bir ev kızı sanırım kendisi.
Zeki bir kızcağız. O kezbanların hepsine laf sokuyor.
bu kızcağız gerçekten kendisi mi konuşuyor yoksa karından konuşan sanatçının kuklası mı.Ekranda her rastladığımda onu konuşturup ,elinde tutup, oynatan adamı arıyor gözlerim.ruhsuz ifadesi,sadece öne bakmaya programlanmış başı,Fıldır fıldır gözleri,Konuşurken bile hareket etmeyen sabit dudakları,Her cümlenin sonunda yirmi üç nisan çocukları gibi kafasını öne eğerek kendi söylediklerini tasdik etmesi,sesini değiştirme çabaları,kötü giyinmesine karşın bir moda oteritesi gibi herkesi yerin dibine sokma çabaları...gerçekten çook acayip.bütün bu özellikler onun etten yapılmış kukla olmasının yanında Özlem i oynatan hakkında da bilgi veriyor.Bu hareketleri sağlayan ve yöneten bir kukla sanatçısı değil reiting maymunu...
Birinci olması gereken zat. Bayan zeki Sadece şov yapıyor. iyi de yapıyor.
lisedeki gıcık kız gibi tavırları olan hatun kişi.
evlat olsa sevilmez denilen itici kadın tipidir..
Sevimsiz, itici kadın prototipidir. O yan gözle bakışları yok mu, yandan yandan, hele o kocaman ağzı, berbat dişleri... Görmeye tahammülüm yok! Birde Master yapmış ne masterıysa artık...
Ablan olsa kendin itersin kötü yola amk. Nasil bir sevimsizliktir o.
Zeki olduğuna inandığım yarışmacıdır.
yetenekli olmadığını düşündüğüm kişidir. Özünde sempatik ve yardımsever ama bulunduğu ortam koşulları onda baskıya neden oluyor ve yaşadığı gerginlikle kendi gibi olamıyor üstelik tuhaf davranışlar sergilemesine neden oluyor. Bunun kendi de farkında ama düzeltmeye catıştıkca hal- hareketleri değişime uğruyor böylelikle halkın kendi hakkında oynuyor gibi dusunmesine neden olup antipati toplamaya başlıyor. Bir süre sonra özüne donemedigini farkedip tamamiyle rol yapmaya adayacak kendini, kabiliyetini de zamanla artırmış olacak.
insana cinnet geçirtebilecek mimiklere sahip ukala şahsiyet.
sözlükte yazarmış diyolla.
sözlükte güzel bayan yazar yok derlerdi de inanmazdım. artık inancım tam.
kendisi okuyorsa burayı kendisinin güzel olmadığını söyleyeceğim ama kıyafet güzel olur, makyaj saçlar güzel olur, hani bir çekicilik yarabilir kendisine bir de belki iç güzelliği vardır onu bilemem ama gelgelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz.
Diyecek söz bulamadığım gıcık insan. Konuşunca siciyor.
uludağ sözlük olarak desteklemek zorunda olacağımız ablamız saygılar.

Entryleri gayet güzeldir.

(bkz: blonde mermaid)
Bu tarz benim'in turabisi.
kendisi uludağ sözlük yazarıymış.

(bkz: blonde mermaid)

bu arada zall bey sayesinde hazır birbirimizi bulmuşken bi kahve içelim özlem ya. yaş farkı var ama olsun. benim için sorun değil. pm.
LAN zall bu karı sözlük yazarı ise beni sil amk. Vallahi korkuyorum LAN bu karıyı görünce. Evladım olsa ya da böyle bir Evladım falan Olmasın LAN benim.

Tanım. Korkunçlu kadının Uludağ sözlük versiyonu.
çok sevdiğim uludağ sözlükten şuan tiksindim. yöneticiler atın bunu.
Biseyler yazayım da bunları okusun çıldırasıya kızdığı halde o çirkin dişleriyle dişlek dişlek sırıtsın istediğim anormal tepkilere sahip kadın. Allah böylesini çıkarmasın karşıma, dayanamam yolarım valla. Bu hanımı tanıyanlara, imtihanı bu olanlara sabır versin.
Edit: reyting uğruna şu karıyı yine pis pis güldürdünüz ya.
Peltek sesi insanı gıcık eden kişi(liksiz).