bugün

Yüzde 90ı böyle. biraz gerçeklerden bahsedelim. kadınlar birlikte olduğu hatta evlendiği erkeklerin parasını ezmekten başka bir şey sey yapmıyor. birlikteysek beni memnun et, paranı benim istediğim şekilde harca derler kadınlar, karşılığında da canı istediği zaman sevişmesine müsaade ederler o kadar. sonra aşk sevgi sadakat karakter ahlaktan bahsederler.

insanların ilişki dedikleri şeyden cinsellik ve pahalı hediyeleri çıkarınca ortada bi şey kalmıyor. erkekler finansal köle kızlar da yarı zamanlı eskort günümüz ilişkilerinde. o tek taş pırlanta yüzük sana alınacaksa sen o çocukla birlikte duş alacaksın güzelim. senin o çocukla duş alıp almak istememen bir anlam ifade etmiyo. o kız seninle duş aldığında da sen de ona o mücevheri alacaksin bu arada yiğidim. ya da o sevgilim dediğin kız sana her gece nude atmak zorunda mesela ha sen de o pahalı makyaj malzemelerini ona almak zorundasın üzgünüm.

başka bir dinamiği olamaz arkadaşlar bu ilişkilerin. kendileri bile farkında değil ama bunlar oturup birbirleriyle vakit geçirmiyor, birbirlerini anlamıyorlar. o kızlar mesela sevgilim dedikleri adamların ağızlarından çıkan lafları dikkate almıyorlar. bir adamla sevgili olmak bu değil bu olamaz. o yüzden acınası bir durum.
(bkz: kadınların çer çöpe para vermesi/#45609860)
kendi geçimini kimseye muhtaç olmadan sağlayabilen, bağımsız ve bağlantısız bir birey olarak yaşamını devam ettirebilen kızlar keyfine varmak için seviştiklerinden, karşılarında da aynı yaşam tarzını benimsemiş erkekleri görmek isterler. bu ikili birbirleri için biçilmiş kaftandır.
Bulursa ezer hahaha.