bugün

sözlükte kız olduğunu belli eden yazarların nickaltının entry manyağı olması durumudur.

aynı nesilde olduğum ya da aynı zamanlarda üye olduğum kızların nickaltları entry manyağı olmuşken şahsıma toplam dört entry girilmiştir.
kız olsaydım en az elli entry girilmiş olurdu, başka bir sebebi olmadığına eminim. cinsiyet ayrımcılığına hayır.

not: dört entrynin birini ben girdim itiraf ediyorum.
Yanlış ötesi önerme. Bakın böyle tezler üretiyorsunuz sonra travesti miyim ben ya diye kendimi sorguluyorum. Yok öyle bir ayrım.
vardır böyle bir ayrım. örnekleri sürekli karşımıza çıkmaktadır. bokum gibi entry yazan bayan yazarların nik altına girerek severek takip ettiğim bir yazar,sözlükteki özel yazarlardan diye yazan insanoğulları da var.ulan kızın sikinde değilsiniz hala yalakalık peşindesiniz.oturun yazınızı yazın efendi gibi dedirtir.
nick altı az olan kızların haykırışına neden olan durum. 2 güne kalmaz dolup taşar merak etmeyin şekerler.
son derece şaşırtıcı bir tespit. dur lan ! o nick altı entry girenler kıza yazıyo olmasın !? abbaaaaooouuv !!!
daha çok kızların değil abaza erkeklerin suçudur.

abazalığın hakikaten lüzumu yok. sanal ortam herkes unisex. şunu bi kavrayabilsek.
külliyen yalandır.
sözlüğün erkek yazarları adına büyük ayıptır.

yardırın çocuklar.*
lan manyak mısınız neden yazalım durup dururken.
bakire olmayan kadın yaltakçısı yavşakların sebep olduğu bi doğa olayıdır. bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.
yanlış önermedir.
dünya kadar entrym olacağına fındık kadar nickim olaydı.
(bkz: sözlükten kız düşürme yöntemleri)
net.
abaza erkeklerin zaaflarındandır.

bu başlık olsun: liseli kızlara bakan orta yaşlı insanlar
bu da sözlük kızının entrysi: aynı şeyi annesine yapsalar acaba ne karşılacak verecek. *

takibe alınır, en uygun zamanda yazdığı entrylerden herhangi biri, hiç farketmez kızın nick altına yazılır.

(#12345678) tebrik edilesi yazar. hoşgelmiş nick altıma uğramazlar mı kendileri acaba.
genellemelerin yanlış olduğu bir kere daha kanıtlanır.
vıcık vıcık yağlı bir dolmadır.
(bkz: entry dolması)
saçma sapan entrylerle yağ çekme cabası içinde olanların yaptığı eylemdir.