bugün

Pohpohlanma seviyorum, meriç seviyorum demenin bir başka yolu.
(bkz: bunun çaylaklığı niye bitti amk)

Birilerini geren triplerdir.
gereksiz triplerdir.

amaçları hep erkeklerle takılıyormuş havası vermektir.

nedendir bilinmez.

(bkz: yaklaşmayınız)
bunu sırf cool olmak için diyen kızlar var, aşırı iticiler. tamam bazen anlaşılamayan ve sürekli kuyunu kazan tipler var ama genelde anlaşırım hemcinslerimle.
siktir git cinsiyet değiştir o zaman amına koduğum diye cevap verilesidir.

hepsi birbirinin karaktersiz olduğunu iddia eder ama sağda solda adamlık dersi verir a.k.
Vurduruyorum demenin başka şeklidir.
Ben anlaşıyorum, istisnalar hariç bütün kızlar beni seviyor. sıkıntı beni sevmeleri, kavga ettikleri zaman taraf tutmuyorum, dedikodu yaptıkları zaman konuşmuyorum diye bozulup trip atıyorlar. bide entrikaları var onların, abooovv yüzüne aşkım dedikleri kızların arkasından orospu diyip numarasını erkekler tuvaletine yazıyorlar...
http://40.media.tumblr.co...cefKyJ41rrk92ro1_1280.jpg
(bkz: Sözlüğün sığ fikirli yazarlarının toplandığı başlık)
Haklı triptir. Bence erkekler iyi ki kızlara benzemiyor valla hayat çekilmezdi. Tamam kız arkadaşlarımı da seviyorum ama ne bileyim işte. Anlaşamıyorum değil, canım istediğinde anlaşırım lakin off açıkçası kızlar kendi derdini düşünen, bir şey anlatılsa bile erkekler gibi tavsiye veremeyen ve iyi bir dinleyici olmayan duygusal varlıklardır. Ben böyleyim demiyorum genelde böyle. Sürekli dedikodu kasan boş muhabbet eden kız dolu etrafım. He ben çok mu iyi ve kültürlüyüm? Yoo. Ama böyle vıcık vıcık çekemiyorum hep. Erkekler daha çok mantık ile düşünen taraf gibi ve bir şey anlatıldığında en azından dinliyor ve önemsiyorlarmış izlenimi veriyorlar. Kızlar sizi de seviyorum ama yapmacık izlenimini daha çok veriyorsunuz, belki ben de sizin için öyleyimdir kim bilir.
Ay bazılarıyla harbiden anlaşılmıyor ama.
Yani bazen kızlarla dizi mizi konuşmak yerine erkeklerle siyaset konuşmak daha az sıkıcı oluyo.
Bir kere şu entry atan baazı erkeklere höh demek istiyorum arkadaşlar.
Bu fena gızlar (ben hariç) tam 1 fitne yuvası haline dönüşüyor büyüdükçe. Heleki bi arkadaş grubundaysanız yapmadıkları entrika yok erkekler için.
Ayrıca da kendileri ve erkekler için öyle çabuk çirkinleşiyorlarki cidden çileden çıkıyorum. Kızlarla anlaşamama sebeplerimden sadece biridir bu. Ayrıca da baazı kızların çok iğrenç hareketleri ve kendilerini düşürdüğü durumları görünce onlarla anlaşamadığım için şükrediyorum.
Yaşasın fitne fesatlık kıskançlık çekememezlik yapmayan erkek kardeşlerim! hiçbir kız arkadaşıma değişmem.
görsel
Bunu söyleyen arkadaş ilgi budalasıdır. Bir yaşa kadar doğru olabilir ama belli bir yaştan sonra zor karşı cinsle arkadaşlık.