bugün

Kızların kız arkadaşlarına çirkin olmalarına rağmen facebook gibi sosyal medya sitelerindeki fotoğraflarına bakıp bakıp ayy ne şeker ne güzel çıkmışsın demeleriyle gerçekleşen olaydır.
yalandan kim ölmüş ki sözünü hatırlatan durumdur. Lan göz var nizam var!
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)
bugun bana bulasma demenin kolay yoludur. onunla iyi gecinmek istedigini anlatirsin.
tabi içses tipini siktiğim maymuna benzemiş olur.
özellikle facebookta "ayy cnm çok tatlı ckmışsııın" şeklinde ortaya çıkan durumdur.
özellikle düğün ve nişan fotoğraflarına yapılan yorumdur. işiniz gücünüz yok mu sizin, gidin başka şeylerle uğraşın diyesi geliyor insanın. *
"cicim" ya da "hayatım" demeyi de ihmal etmezler.
gerçek dostlarla yavan dostların ayrıştırılmasında kullanılan bir yöntemdir. mesela gerçekten kötü olduğunu düşündüğün bir gün iki arkadaş seçilir ve sorulur sence nasıl olmuş? yanıt evetse postala hayır iğrençsin ise kucakla ..
var olan yavşaklıktır. arkadaş birbirinizin kuyusunu kazıyorsunuz işte, ayrıca o saçla bi boka benzememiş işte sende biliyorsun.
erkeklerde yaygın olsa iyi geyik olurdu.

- ahmet abi çok yakışıklısın.
+ sktir git lan, ibne! bana mı yürüyon sen?
- !'^%^&'+%/'+

- ahmet abi çok yakışıklısın.
+ sağol mavi, sen de yakışıklısın.
- valla bak şaka demiyorum!
+ e oldu olacak sevişelim amk!
- homofobik misin abi sen ya?
+ öyle antin kuntin laflar etme skicem belanı!
- hehe.
psikolojideki önemli savunma mekanizmalarından birinin vücut bulmuş halidir.
bir kişi bir şeyden ne kadar çok bahsediyorsa, onunla ilgili bir sorunu vardır ve örtmeye çalışıyordur. bu da kıskançlığı ve çekemezliği gizlemeye çalışma metodudur.
-ayy şekerim çok güzelsiiiiinnn
+bebeyim o senin bakışlarının güzelliğiii..

gibi.. samimiyetsizlik diz boyu evet..
iğrenç, vıcık vıcık yavşaklık ve samimiyetsizliktir.
yapmayın.
bunu yapan erkekler de var onlar da yapmasın.
biraz olduğunuz gibi davranın la.
yüzyıllardır var olduğunu düşündüğüm ve de bunu yanımda yapan kızlarla bir daha çok nadir aynı ortamda bulunmama sebep durum.