bugün

kıllara yumuşatıcı bakım yapmak istemesi, göbeğine başını koymak istemesi, ve bu tipler genelde kromsudur.

(bkz: şahin k)
aşırı kıskanç kızların hayalindeki erkeklerdir, partnerlerini başka kızlara kaptırma ihtimalleri düşüktür çünkü.
neredeyse tüm avrupa ülkelerindeki kızların, 10 bin kilometre yol gelip bodrum'da, marmaris'te verdiği erkeklerdir.

evet, salon bebelerinin yürek burkan ağlamaklı bakışları altında, süt gibi iskandinav kızlarına "ülkemizi tanıtanlar" ya garsondur ya midyeci.

(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)

(bkz: are you sex)
(bkz: erkekler ağda yapsın propogandası yapmak)
(bkz: bi kadından asla duyulamayacak sözler)
*
(bkz: nefes alsın yeter)
adam olanın kız arkadasını kaptırmayacağı göbekli kıllı erkeklerdir.
(bkz: erkek kıllı ve göbekliyse kız napsın)
(bkz: tayyip erdoğan)
kıllı ve özellikle 35 inden sonra göbekli olmayan kaç erkek var acaba bu ülkede. hayallerini bilmem ama gerçek hayatta kızların çevresi bunlarla dolu zaten.
(bkz: erkeklerin hayalindeki göbekli sivilceli kadınlar)
(bkz: miss turkey 2010)
feriştah vari kızların hayali olan kıllı göbekli hatta düzeltelim döşü gıllı, göbekli erkekler olabilir ama baştada belirttiğimiz gibi sadece feriştah vari kızların hayali.
göbeğini bilmem ama döşü kıllı isteyeni bizzat tv de görmüştür bu ülke. daha ne olsun...
çok kıllıysa komik olan erkektir fakat hiç kılı olmayıp da ibnemsi gibi olan erkekten yine de daha makbul olacağını düşündüğümdür.
(bkz: şahin k)
ülkemizden ajdar, alihan, şahin k., ibrahim tatlıses göbekli kıllı erkeklere örnek sayılabilir.
olsa olsa kızların hayalinde olduğunu sanan erkektir.

(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: bunlar kızsa biz neyiz lan)
hayvani dürtülerinin doyurulmasında kızların gönlünde yatan sadece avuç içleri ve ayak altlarında kıl bulunmayan erkek tipi.
hayal değil kabustur o kabus.
(bkz: pierre woodman)
vücutlarındaki testosteron hormonunun fazlalığının bir çeşit biyonik göstergesidir! *:) editliyorum arkadaşlar çünkü göbek yerine bolca karın kası koyun.ama kıllardan pek görünmüyor haliyle :/
en basiti kadir çöpdemir örneğidir ki çoğu kadın tarafından sevilir. kıl oranını bilmiyorum ama göbekli olduğu su götürmez bir gerçektir. müthiş kültürlü, zeki bir insan olduğu ise her halinden bellidir. yani bazen, nadir de olsa, kadınlar fiziksel özelliklere değil de bu tip özelliklere dikkat ederler.
(bkz: erkeklerin hayalindeki sisko kalcalı kadınlar)
(bkz: napolyon)
göbekli kıllı erkeklerin avukatı ve onlar gibi olmadıgımı ispatlamak için taş gibim vücudum oldugunu belirteyim. abartmıyorum adonis gibi adamım yahu.

lakin şu yorumuda yapamadan geçemiyecegim :

ulan ister göbekli sever, ister kıllı sever, ister damarlı sever, ister parmagında yüzük olanı sever sana giren çıkan mı var ki göbekli kıllı erkeklerle beraber olan kızlara "öküz" , "zevksiz , "kişiliksiz" , "gelişim bozuklugu" gibi yorumlar yapıyorsun.

göbekli ve kıllı olmak insani bir olaydır. türk erkeginin %60'ı göbeklidir. hem bir kız birini beğenmek için sadece tipine bakmaz. karakter, insanlık, sevgi, güç, zeka gibi vazgeçilmez etmenler vardır. bunu o kompleksli beyninize iyi sokun.