bugün

kızlara sürekli zeka değil kalçan önemli mesajı verirsen gelinecek nokta budur.
genelleme yapması saçma olan erkek görüşü
ayrıca;
(bkz: sözlükteki kız düşmanlığı)
Sen geliştikçe kızlar gözünde basitleşir.

Fakat basit bir erkek kadınlara ilah gözüyle bakar.
(bkz: kızları anlıyorum ama konuşamıyorum) *
erkekler de yükseliyor değil mi ? diye sorulması gereken önermedir.
genellikle türk kızlarıdır.
erkeklerin gün geçtikçe basitleşmesiyle doğru orantılıdır.
erkeklerin yavşaklaşmasından kaynaklanan bir durumdur. erkeklerimiz erkek gibi sözünde dursa, sadık kalsa, güven verse bunun karşısında kızlarda hanım hanımcık olacaktır.
ikili ilişkilerde erkek tarafından belirli bir süre sonra hissetmeye ve düşünmeye başladığı basitlikliktir.*
internet abazanlarının ilgisini bir bok sanmalarından,kendilerini her sitede reklam etme meraklarından ayyuka çıkmıştır.
sosyal paylaşım siteleriyle beraber , fabrika çıkışlı gibi birbirine benzeyen tiplere bürünmüş olunması buna bir nedendir.
(bkz: 333 diyip ayna karşısında tipten tipe girmek)
kızlara vücutları sebebiyle yaklaşmaya alışmış, sonraları evlenme çağına gelince pikinin değmediği kız kalmadığını anlamış erkeklerin söyleyebileceği bir şeydir ancak.

yaklaşımını değiştir arkadaşım.
kızlara arkasından bakmaya alışmışsın sen, açın dar açın. beynine ne desek boş bu saatten sonra.
türk erkekleri olarak hepimiz kafilelerle sir olduğumuz için kızlar basit kaldı he...

(bkz: sonuna amına koyiim yazılabilecek entryler)
nedeni kendileridir. biraz radikal konuşuyorum ama istisnalar dışında geçerli olan durum bu." kızlara fazla yalakalık yapan, götünü kaldıranlardan oluyor" diyenlere gülüyorum; bu durumda basitleşen erkekler çünkü. olay son derece basit. kızlar okumakla vs. ile bir şey olunmayacağını anlayıp kendilerini rahat bir hayata götürecek en basit yolu seçiyorlar: zengin koca. bunu bulmak için de yapmaları gereken cinselliği kullanmak.
denklemi cozmek icin bazen paydalari esitlemek gerekir.
erkekler, istanbul beyefendileri midir de böyle bir kanıya varıyorlar diye düşündüren bir genellemedir. **
doğru önermedir. tüm kızlara çamur atamayız ama çoğu facebook, twitter gibi sitelerden, çoğu okul ortamından, çoğu arkadaşlarından etkilenerek basitleşmektedirler. bunu yapan tamamiyle ortam değildir, onlar basitleşmeyi seçmişlerdir. yazık etmeyin kendinize gızlar.
Kesinlikle katıldığım bir gerçek. her geçen gün aynı fabrika ürünlerinin artarak piyasaya sürülmesi gibi bir şey bu. erkekler size sesleniyorum lütfen biraz seçici olun siz seviyeyi yükseltmelisiniz ki kendini bilmeyen kızlar kendilerine bir çekidüzen versinler. anlasınlar evlenecek kız olmanın kıymetını. Kesinlikle katıldığım bir gerçek. her geçen gün aynı fabrika ürünlerinin artarak piyasaya sürülmesi gibi bir şey bu. erkekler size sesleniyorum lütfen biraz seçici olun siz seviyeyi yükseltmelisiniz ki kendini bilmeyen kızlar kendilerine bir çekidüzen versinler. anlasınlar evlenecek kız olmanın kıymetını.
aynaya hiç bakmayan erkek tarafından yapılan önerme.
(bkz: çamur at izi kalsın)
Kız düşmanlığı yapan sözlük erkekleri kadar değildir. Kız düşmanlığı dedikleri şey genelde ilkokul Çocuklarının bile 4.sınıftan sonra yaşamadığı bir nefret biÇimidir. 7-10 yaşları arası gerÇekleşir. Bugün bunu yapmak sözlüğün ilkokul 1.sınıftan bir farkı kalmadığının göstergesidir.
primitif düşünce tarzının ürettiği anlayıştır.

başlığın sahibi bir kadın olsaydı, oturur ciddi ciddi tartışırdık da, sahibi erkek olduğu için ciddiye almaya gerek yok. gidelim.